fbpx

Polka w finale amerykańskiego “Mam Talent”! Jak wypadła na scenie?

W nocy polskiego czasu z 13 na 14 września Sara James wystąpiła w finale “America’s Got Talent”. Polska nastolatka zaśpiewała przebój Kate Bush “Running Up That Hill”.

We wcześniejszym etapie Sara James wykonała przebój “Rocket Man” Eltona Johna. Jej występ zachwycił jurorów, publiczność w studiu i telewidzów.

“Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby sprostać zadaniu. Wybór piosenki był genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał jakby był twój” – powiedział Simon Cowell, który dzięki Złotemu Przyciskowi na etapie castingów dał Sarze awans bezpośrednio do półfinału. “To był zwycięski występ. Twój wygląd, głos i talent jest na miarę gwiazdy” — skomentował wówczas Howie Mandel.

Na finałowy występ 14-latka z polski wybrała utwór Kate Bush “Running Up That Hill” — przebój z 1985 roku, który teraz ponownie bije rekordy popularności za sprawą czwartego sezonu serialu “Stranger Things”.

Występ polskiej wokalistki zrobił ogromne wrażenie na jurorach i widowni, która nagrodziła ją owacją na stojąco. Sofia Vergara oznajmiła, że Sara jest gotowa, by zostać gwiazdą.

“Jesteś piękną perfekcjonistką, utalentowaną, błyszczącą, młodą 14-latką” – skomentował Howie Mandel.

“Masz tę świeżość i już wyglądasz jak super gwiazda. Jesteś jednym z najlepszych odkryć tego sezonu” – komplementowała Heidi Klum.

“Występy twoich poprzedników były bardzo dobre. Potem wychodzisz ty, 14-latka z Polski i rozwalasz jedną z najbardziej kultowych piosenek na świecie. To wyjątkowy wieczór z tobą i po prostu dajesz sobie szansę” – dodał Cowell.

W podobnym tonie wypowiadają się internauci.

“Ta dziewczyna jest już zwycięzcą. Jest piękna i śpiewa jak anioł”, “Sara James zdecydowanie stała się już gwiazdą dzięki temu występowi. Jej wokal, prezencja na scenie i ogólny wygląd to cechy profesjonalnej piosenkarki. Mając zaledwie 14 lat, jest niesamowicie utalentowana i warta wszystkich dobrych rzeczy, które ją spotykają”, “Dojrzałość Sary jak na 14-latkę jest niesamowita. Jej wykonanie ma w sobie tyle głębi i emocji, Co za wdzięk” – czytamy w komentarzach.

Jak zagłosować na Sarę James?

Wyniki i zwycięzcę amerykańskiej edycji “Mam Talent” poznamy dzień po finale, czyli w nocy z 14 na 15 września czasu polskiego.

Głosować na Sarę James można wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych poprzez oficjalną aplikację “America’s Got Talent” lub za pośrednictwem strony internetowej NBC. Głosowanie jest otwarte do godziny 13:00 czasu polskiego.

https://www.instagram.com/reel/CieCNZ8DZBe/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Dodaj komentarz