fbpx

Zdjęcie hokeistki karmiącej piersią robi furorę

W mediach furorę robi zdjęcie kanadyjskiej hokeistki, która karmi piersią córkę w szatni w przerwie meczu. Serah Small myślała, że za upublicznienie tej fotografii zostanie skrytykowana, jednak wielu internautów zareagowało na to bardzo pozytywnie.

Wiele matek w obawie przed krytyką unika karmienia piersią w publicznych miejscach, a jeśli już to robi, to stara się pokazać jak najmniej. Na fotografii, o której jest głośno, widzimy Serah Small, gdy karmi ośmiotygodniową córkę Ellie. Hokeistka nie ma na sobie koszulki i niczym nie zakrywa siebie oraz dziecka, widać więc spory kawałek jej piersi. Sportsmenka wyznała, że postanowiła podzielić się zdjęciem, które wielu będzie uważać za dość kontrowersyjne, żeby pomóc młodym mamom.

Bałam się opublikować zdjęcie, które absolutnie uwielbiam. Dlaczego? Ponieważ społeczeństwo zrobiło z piersi coś bardzo seksualnego. Potem zdałam sobie sprawę, że nie powinnam się wstydzić, lecz być z tego dumna – wyznała sportsmenka w rozmowie z zagraniczną prasą. – Bycie mamą jest naprawdę niesamowite i bardzo się cieszę, że muszę robić coś, co absolutnie kocham, jednocześnie spełniając potrzeby dzieci – podkreśliła.

Internauci zaskoczyli Serah Small bardzo pozytywną reakcją. „Świetna robota. Nie ma w tym nic złego”, „Jesteś pięknym przykładem dla wszystkich mam, młodych kobiet, rodzin, całego społeczeństwa! Zrobiłaś to, czego wymagało od ciebie twoje ciało”, „Wspaniała mama”, „Uwielbiam to zdjęcie!” – to tylko kilka pozytywnych komentarzy, jakie można przeczytać pod fotografią hokeistki zamieszczoną na fan page’u Milky Way Lactation Services.

Źródło: sport.onet.pl

2 thoughts on “Zdjęcie hokeistki karmiącej piersią robi furorę

 • 17 kwietnia 2018 at 18:27
  Permalink

  Podzielam zdanie większości internautów. Piękne zdjęcie kojarzące się tylko z macierzyństwem.

  Reply
 • 16 sierpnia 2019 at 11:21
  Permalink

  Piękne zdjęcie, piękna postawa. Ale to nie było w miejscu publicznym jak ławką na pasażu lub zatłoczona restauracja! To była szatnia – wyłącznie damska!

  Reply

Dodaj komentarz