fbpx

Przechodnie spełnili marzenie młodego piłkarza

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, które podbiło serca internautów. Para przekazała chłopcu, który sprzedawał lemoniadę na ulicy, ponad tysiąc dolarów, aby mógł spełnić swoje największe marzenie.

Lexy Burke wraz ze swoim chłopakiem Austinem spełnili marzenie Nika. Nastolatek przebywał na wakacjach w Nashville u swojego dziadka, który niedawno przeszedł atak serca. Młody piłkarz miał ogromne marzenie, aby wyjechać do Portugalii, gdzie jego klub miał rozegrać mecz. Niestety na przeszkodzie stanęły finanse.

Historia Nika poruszyła TikTokerkę Lexy Burke, która dowiedziała się od chłopaka, że jego tata dał zgodę na wyjazd pod warunkiem, że 13-latek pokryje połowę kosztów. To właśnie dlatego chłopak sprzedawał lemoniadę, jednak trudno mu było zgromadzić w ten sposób pieniądze na czas. Influencerka powiedziała młodemu piłkarzowi, żeby na nią poczekał, gdyż przed zakupem napoju musi pójść do banku.

@lexylately Because of yall we get to suprise Niko, working in 102 degree weather with $1100! PART ONE! #lemonade #lemonadestand #venmochallenge #serialtipper #give ♬ Paper Birds (3 min) – Jordan Halpern Schwartz

Amerykanka wróciła do 13-latka po pewnym czasie. W drodze do banku założyła internetową zbiórkę, gdzie podzieliła się historią Nika. W pół godziny internauci przekazali 500 dolarów. Drugie tyle zdecydowała się wypłacić z bankomatu sama autorka. Po przybyciu na miejsce okazało się, że tata chłopaka oferował mu, że odwiezie go do domu. Ten jednak poczekał. Gdy Lexy przekazała mu 1100 dolarów, ten rzucił się w jej ramiona.

Dziękuję wam bardzo – mówił Niko do Lexy i Austina.

@lexylately Kid raising money for soccer camp selling lemonade gets $1100! Wait til the end 🥹 PART 2 #love #give #venmochallenge #serialtipper #lemonade #lemonadestand #dream #soccer ♬ Paper Birds (3 min) – Jordan Halpern Schwartz

Niko poleci do Portugalii

Niko nie ukrywał ogromnego zadowolenia. Niezwłocznie chwycił za telefon i zadzwonił do taty, aby przekazać mu dobre wieści. Mężczyzna był pod wrażeniem, że marzenie jego syna się spełni. Okazało się, że przekazana kwota stanowi 1/3 całej potrzebnej sumy. 13-latek oświadczył, że po przekazaniu pieniędzy tacie poleci do Portugalii. Teraz wiadomo już, że młody Amerykanin nie zapłaci ani centa, gdyż w wyniku nadal trwającej zbiórki zebrano niespełna 14 tysięcy dolarów.

Dodaj komentarz