fbpx

Interesują cię odkrycia Nikoli Tesli? Poznaj współczesnego wynalazcę Slima Spurlinga

Nikola Tesla był jednym z najbardziej znanych wynalazców i inżynierów w historii. Był znany z swoich rewolucyjnych pomysłów dotyczących elektromagnetyzmu, które wykorzystał do stworzenia wielu ważnych wynalazków, takich jak silniki elektryczne, transformatory czy bezprzewodowa transmisja energii.

Jednak nie on jeden miał niezwykle otwarty umysł i chęć przysłużenia się ludzkości. Równie niezwykłą osobą jest Slim Spurling, mniej znany w Polsce wynalazca i innowator żyjący w latach 1938 -2007. Jego  prace i odkrycia są fascynującym połączeniem nauki i duchowości. Jego badania skupiały się na badaniach pól energetycznych i wpływie geometrycznych kształtów na te pola. Był wynalazcą tzw. „Tensor Rings” (pierścieni tensorowych), narzędzi geometrycznych, które mają pomagać w uzdrawianiu i oczyszczaniu różnych form energii.
Jego podejście do nauki było innowacyjne i odważne, a jego prace wykraczały poza ramy konwencjonalnych metod badawczych. Wierzył, że energia i jej harmonia są kluczem do zdrowia i dobrego samopoczucia, zarówno w przypadku jednostek ludzkich, jak i w odniesieniu do otaczającej nas przyrody.

Książka Wszechświat Slima Spurlinga (właśnie opublikowana w języku polskim) zawiera jego refleksje na temat swojego życia, pracy i duchowości, a także omawia badania i wynalazki związane z harmonizacją pól energetycznych. Czytelnicy, którzy interesują się nauką, duchowością lub po prostu chcą zgłębić wiedzę na temat energii, będą mieli wiele do zyskania z przeczytania tej książki.

Wnioski Slima Spurlinga są nie tylko innowacyjne, ale także inspirujące, a jego duchowe podejście do nauki stanowi zachętę dla czytelników, aby szukali zrozumienia i odkrywali nowe sposoby na lepsze zrozumienie świata.


Pierścienie tensorowe to narzędzia geometryczne składające się z okrągłych rurek, wykonanych z miedzi, które są ułożone w kształcie pierścienia. Zwykle mają one różne rozmiary, ale ich stosunek długości do średnicy jest zawsze proporcjonalny do liczby Pi.
Pierścienie tensorowe zostały opracowane przez Slima Spurlinga, który wierzył, że mogą one pomóc w harmonizacji pól energetycznych i w uzdrawianiu różnych form energii, w tym ludzkiego ciała, ziemi i wody.
Według zwolenników pierścieni tensorowych, te narzędzia wykorzystują geometrię i matematykę, aby generować pola energetyczne o specyficznych częstotliwościach, które mają pozytywny wpływ na organizmy żywe i otaczającą nas przyrodę. Mają one również zdolność do oczyszczania i neutralizowania szkodliwych energii, takich jak promieniowanie elektromagnetyczne.
W praktyce, pierścienie tensorowe są używane w różnych dziedzinach, takich jak medycyna alternatywna, geobiologia, bioenergoterapia, uprawa roślin i oczyszczanie wody. Mimo że ich skuteczność  nie została potwierdzona przez naukowe badania, są bardzo popularne wśród osób poszukujących alternatywnych metod uzdrawiania i dążących do zrozumienia złożonych związków między geometrią, energią i duchowością.

Źródło: materiały własne

Książkę Cal Garrison o Slimie Spurlingu znajdziecie np TU

Dodaj komentarz