fbpx

Bark Airlines – pierwsza na świecie linia lotnicza dla psów

Bark Airlines, nowa linia lotnicza stworzona z myślą o psach i ich właścicielach, zacznie działalność w przyszłym miesiącu. To pierwsza tego typu usługa, zaprojektowana specjalnie dla zwierząt.

Luksusowe podróże z pupilem

Bark Airlines zaoferuje luksusowe warunki podróży dla psów i ich opiekunów. Cena biletu w jedną stronę wyniesie 6400 funtów, wliczając bagaż i transfer z lotniska. Loty będą realizowane prywatnymi odrzutowcami Gulfstream 550, które pomieszczą maksymalnie 10 pasażerów, co zapewni dużo przestrzeni dla czworonogów. Psy będą mogły swobodnie poruszać się po kabinie podczas lotu, a ich właściciele otrzymają przepustkę do szybkiego przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa. Przed podróżą konsjerż Bark Airlines zapozna się z psem i jego potrzebami, aby zapewnić komfortową i bezpieczną podróż.

View this post on Instagram

A post shared by BARK Air (@barkair)

Pierwsze trasy

Na początku Bark Airlines będzie obsługiwać dwie trasy: z Londynu do Nowego Jorku oraz z Nowego Jorku do Los Angeles. Linia ma zrewolucjonizować podróżowanie z psami. Bark Airlines to nowa usługa firmy Bark Inc., znanej z popularnej subskrypcji BarkBox z przysmakami dla psów. Linia lotnicza ma na celu zaoferowanie bardziej przyjaznego zwierzętom i mniej stresującego sposobu podróżowania.

Biorąc pod uwagę ilość wypadków, którym ulegają zwierzęta w lukach bagażowych, oraz stres, jakiego doświadczają, linie lotnicze dla czworonogów wydają się rozsądnym rozwiązaniem. Niestety, ceny tych usług są bardzo wysokie i tylko nieliczni będą mogli sobie na nie pozwolić. Mamy nadzieję, że w przyszłości każdy zwierzak będzie mógł bezpiecznie i komfortowo podróżować drogą powietrzną wraz z właścicielem.

Dodaj komentarz