fbpx

Codziennie chodził do pracy 34km i nigdy się nie spóźnił! Wzruszeni internauci odmienili jego życie…

Internauci zebrali ponad 250 tys. dolarów dla pracownika fabryki, który codziennie przez 10 lat chodził 34 kilometry do pracy! 56-letni James Robertson większość życia w ciągu tego czasu spędzał w drodze z i do fabryki w Detroit. Samochód zepsuł mu się właśnie ponad 10 lat temu niestety nie było go stać na naprawę lub kupno nowego.

Niezależnie od warunków pogodowych codziennie był na CZAS i w dodatku wzorowo wykonywał swoją pracę! Niestety nie mógł również skorzystać z komunikacji miejskiej gdyż połączenia w tym kierunku w tych godzinach zostały zlikwidowane. O jego historii kilka dni temu dowiedzieli się internauci! Postanowili zebrać pieniądze (2 tyś. dolarów) na nowy samochód dla Jamesa.

Dotacje ruszyły w tempie lawinowym i na tę chwilę na przeznaczone konto do zbiórki wpłynęło ponad 250 000 dolarów! Mało tego lokalny dealer samochodowy postanowił przekazać mężczyźnie nowe auto bezpłatnie! W ciągu zaledwie kilku dni życie tego mężczyzny zmieniło się o 180 stopni a wszystko to dzięki jego wytrwałości i uczciwości, która poruszyła setki tysięcy osób na świecie!

2

Źródło: people.com

One thought on “Codziennie chodził do pracy 34km i nigdy się nie spóźnił! Wzruszeni internauci odmienili jego życie…

  • 22 października 2015 at 19:44
    Permalink

    W sumie to niezbyt inteligentnie, przecież mógł sobie jakiś tani rower kupić…

    Reply

Dodaj komentarz