fbpx

Światy Sztuczne, zespół który wspieramy, ma szansę zagrać na Poland Rock Festiwal! Pomożecie? 😊

Od lat robią świetną muzykę, z którą nie mogą się wybić, co jest ich pasja i marzeniem. Posłuchajcie, jeśli Wam się spodoba, możecie pomóc, głosując na ich udział w Poland Rock Festiwal.

“Witajcie, kieruję do Was słowa jako przedstawiciel zespołu Światy Sztuczne i potrzebuję Waszej pomocy. Zespół, którym mam zaszczyt reprezentować, ma szansę dostać się na prestiżowy Poland Rock Festival, lecz do osiągnięcia tego celu brakuje nam jeszcze Waszych głosów” — mówi Wojtek Rońda, basista zespołu.

Zespół Światy Sztuczne tworzymy już od 4 lat. W tym czasie udało nam się wydać dwa single – „Patrzę w Góry” oraz „Waniliowa”, a także EPkę „NIE(DO)POWIEDZENIA”, która pojawiła się na rynku muzycznym w kwietniu tego roku.

Byliśmy zaszczyceni wspieraniem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poprzez liczne koncerty, a także braliśmy udział w koncercie charytatywnym na rzecz Ukrainy. Mieliśmy też możliwość wystąpić jako support przed tak znanymi artystami jak Baranovski czy Kayah.

Nasza muzyka to esencja tego, kim jesteśmy. Wkładamy w nią nasze pragnienia, marzenia, wspomnienia i niedopowiedzenia. Każdy utwór jest jak otwarty, pisany na nowo list do słuchaczy.

 

Zespół Światy Sztuczne tworzą:

  • Kuba Anusiewicz — wokal
  • Jakub Michalczyk — gitara
  • Wojtek Rońda — bas
  • Mateusz Wolko — perkusja

Nasza pasja do muzyki jest naszą siłą napędową. Każdy z nas ma za sobą wiele muzycznych doświadczeń, które pozwoliły nam odkryć siebie, zarówno pod względem muzycznym, jak i jako zgraną grupa ludzi, gotowych łamać schematy i podążać własną ścieżką.

Teraz zwracam się do Was z prośbą. Potrzebujemy Waszych głosów, aby móc podzielić się z Wami naszymi „NIE(DO)POWIEDZENIAMI” na scenie Poland Rock Festival. Jeśli uważacie, że nasza muzyka zasługuje na większą scenę, prosimy Was o wsparcie. Głosujcie na nas i pozwólcie nam spełnić to marzenie!

Można to zrobić tu:

https://www.antyradio.pl/radio/antyfest-antyradia-2023/antyfest-antyradia-2023?fbclid=IwAR2HktWDaanPf8J4sXfKePZ1GdkT3NbQtcglCrZSLV-VKUOVCPeKI08O-mQ

Dodaj komentarz