fbpx

Czy wiecie, że można pomagać bez wstawania z kanapy? I bez zaglądania do portfela?

Lubimy i wspieramy takie inicjatywy bo są proste, przejrzyste a jednocześnie trafiające w serce. Agnieszka Borowczyk – szczęśliwa żona, mama dwójki dzieci, ekonomistka z zawodu, a wolontariuszka z powołania, lubiąca wyzwania, podróże, ludzi i zwierzęta założyła stronę DzisPomagam.pl, aby ułatwić ludziom pomaganie i wspieranie innych …i tym samym dołożyć swoją cegiełkę do zmieniania świata na lepsze.

DzisPomagam_pl_nad_morzem

Jeśli nie macie pieniędzy, a chcecie pomagać…to możecie np. wziąć na spacer psa ze schroniska lub oddać swoje długie włosy dla dzieci i kobiet po chemioterapii. Możecie też wejść na odpowiednie strony, kliknąć i w ten prosty sposób dołożyć parę groszy do ciepłego posiłku dla dziecka czy do pełnej miski dla zwierzaka. Oddając krew nie dość, że nic nie płacicie, to jeszcze dostajecie dzień wolny z pracy, zestaw czekolad, a czasem też bilet do kina.

Jeśli macie fundusze, ale brakuje wam czasu…to pomóżcie nie wstając z kanapy lub zróbcie dobry uczynek w przerwie na lunch. Poprzez wirtualną adopcję umożliwiacie edukację dziecku w Afryce lub poprawiacie byt psa, kota, konia czy królika. Możecie też wysłać paczkę do schroniska, czy kupić dziecku indeks Akademii Przyszłości.

DZIŚ-POMAGAM_logo_RGB

Można też pomagać przy okazji samemu dobrze się bawiąc. Bierzecie udział w biegu lub koncercie, a dochód z imprezy leci do osób, które pomocy potrzebują. Lubicie shopping online? Robiąc zakupy zerknijcie najpierw na aukcje charytatywne lub kupujcie w swoim ulubionym sklepie poprzez FaniMani.pl.

 

Kontakt do strony: DzisPomagam.pl

Facebook: DzisPomagam na FB

Na stronie mnóstwo ciekawych inspiracji, akcji i dobrej energii. Pamiętajcie, że dobro powraca. 🙂

Dodaj komentarz