fbpx

Dzień Małych Żółtych Pieniążków

Jakiś czas temu pisaliśmy o naszym ciekawym eksperymencie. Na pewno każdy z nas lubi znajdować małe pieniążki leżące gdzieś na ulicy. To taka mała chwila wytchnienia i radości – O Los mnie czymś obdarzył, to na szczęście!!

Przez kilka dni sami byliśmy Sprawcami i Twórcami – pozbieraliśmy wszystkie małe żółte pieniążki, które były w domu i podczas spaceru świadomie zostawialiśmy je co kilkanaście metrów na chodniku. Kilkadziesiąt „małych powodów do szczęścia” mogło stać się udziałem innych i wywołać ich uśmiech. A co równie ważne – sami uruchamialiśmy przepływ obfitości w swoich życiu – a poprzez dzielenie i świadomość tego że mamy, a nie że nam brak, otwieraliśmy się na przyjmowanie. To były cudowne dni!!!. Teraz chcieliśmy włączyć do naszej kreacji wszystkich chętnych i sympatyków Dobrych Wiadomości. Ustanawiamy 1-szy dzień każdego miesiąca jako Dzień Dzielenia się Małymi Żółtymi Pieniążkami (1,2,5groszy…choć może to być równie dobrze 10, 20 groszy itd) TO WŁAŚNIE DZIŚ JEST PIERWSZA OKAZJA!!!.

A potem jeśli poczujecie taką potrzebę piszcie do nas i dzielcie się swoimi wrażeniami. Będziemy pisać o tym, czym się z nami dzielicie.

Wspaniałej niedzieli!!!!!!

Dodaj komentarz