fbpx

Dr Bruce Lipton: Zapamiętaj prawdę płynącą z fizyki kwantowej: nasza  świadomość kreuje nasze doświadczenia. Więc myślisz o chorobie… czy o zdrowiu?

Jak pisałem w Biologii Przekonań, stres odpowiada za aż 90 % naszych schorzeń, między innymi choroby serca, raka, cukrzycę. Kiedy jesteśmy w stresie, a poziom hormonów stresu (np. kortyzolu) wzrasta, nasz system immunologiczny zamyka się i energia naszego ciała skupia się na odcięciu się od stresora, niczym przysłowiowy tygrys szablozębny.  Hormony stresu tak skutecznie osłabiają naszą odporność, że hormony te podawane są biorcom podczas przeszczepu narządów, aby ich system immunologiczny nie odrzucił nowych organów.

Konkluzja jest jasna: strach przed koronawirusem może być jeszcze bardziej zabójczy niż sam wirus.

Jeśli dbasz o swoje zdrowie, dobrze się odżywiasz, ćwiczysz, dostarczasz ciału odpowiednią dawkę witamin i mikroelementów, oraz – co ważne – unikasz stresów (np. paniki związanej z wirusem), to nawet w wypadku zakażania – masz ogromne szanse, aby przebiegło ono niczym zwyczajne przeziębienie, z niewysoką gorączką.

Jeśli jesteś w grupie osób z uszkodzonym systemem immunologicznym, pamiętaj o wsparciu przyjaciół i rodziny, bądź blisko natury i myśl pozytywnie. Pamiętaj także, żeby zapewnić organizmowi niezbędne witaminy i mikroelementy, które być może już wcześniej zażywałeś w trosce o swoje zdrowie. Zaufaj intuicji, żeby wiedzieć, co będzie ci służyć najlepiej. Najważniejsze to zrozumieć, że niezależnie od naszego stanu zdrowia – panikowanie i nadmierny stres mogą nam tylko zaszkodzić.  Dbaj o siebie w taki sposób, jaki w danym momencie wydaje się być najbardziej odpowiedni.

Zapamiętaj tę prawdę płynącą z fizyki kwantowej: nasza  świadomość kreuje nasze doświadczenia. O czym więc myślisz o chorobie… czy o zdrowiu?

Załączam życzenia zdrowia, szczęścia i harmonii,

Z miłością i pozytywną energią,

Bruce

 

Opracowanie: DW

Dodaj komentarz