fbpx

Praca za 10 tys miesięcznie dla każdego, kto… nie lubi budzików

1

Wśród warunków jest brak umiejętności pracy pod presją czasu.

Na portalach rekrutacyjnych oraz ogłoszeniowych rozpoczęło się poszukiwanie trenera łomżingu. Już sama nazwa stanowiska wskazuje, że to element akcji promocyjnej producenta Łomży, ale do zarobienia są realne pieniądze, a wymagania zadowolą największych nawet miłośników leniuchowania.

Od przyszłego „trenera” wymaga się bowiem, na przykład – skłonności do osiągania błogostanu bez względu na okoliczności lub braku umiejętności do pracy pod presją czasu. U kandydatów mile widziana jest także wrodzona niechęć do budzików i kalendarzy.

2

W zamian za spełnienie tych wymagań kandydat, który przejdzie pomyślnie proces rekrutacji, otrzyma łącznie 20 tysięcy złotych brutto, a pracować będzie tylko w niektóre weekendy (nie wspomniano o dniach tygodnia…). Będzie też współpracować z gwiazdami internetu i to od samego początku – ważną rolę w procesie rekrutacji odegrają twórcy bloga Make Life Harder.

Oferta, choć jest akcją promocyjno­-re­kla­mo­wą, ma jak najbardziej poważny charakter. Każdy chętny może więc aplikować. Jak myślicie, to praca marzeń?

 

Źródło: http://www.hotmoney.pl/nabiezaco/Praca-za-10-tys-miesiecznie-dla-kazdego-kto-nie-lubi-budzikow-a33928

Dodaj komentarz