fbpx

Niezwykła muzyka, świetni artyści i wyjątkowa sceneria – Koncert Pod Wieżą to przepis na wakacyjny wieczór pełen wrażeń

Wieża widokowa w Krynicy-Zdroju stanowi jedną z ciekawszych, wakacyjnych propozycji turystycznych w Polsce. Spektakularna, drewniana konstrukcja wzniesiona ponad koronami drzew Beskidu Sądeckiego, to perełka wśród górskich atrakcji, która zachwyca zarówno zapalonych górskich miłośników jak i tych mniej aktywnych koneserów piękna i estetyki. To miejsce, które po prostu trzeba zobaczyć!

A te zapierające dech w piersiach widoki rozciągające się ze szczytu stacji Słotwiny są tylko przedsmakiem tego, czego doświadczą widzowie tegorocznego Koncertu Pod Wieżą. Pośród szczytów Beskidu Sądeckiego skąpanych w ognistym zachodzie słońca wybrzmią najpiękniejsze filmowe hity w wykonaniu wspaniałych muzyków.

Wybraliśmy dla Państwa najpiękniejsze tematy z muzyki filmowej, a soliści w międzynarodowej obsadzie, m.in. Mateusz Ziółko, Olga Bończyk, Chris Schittulli czy Carlos Roulet, to przede wszystkim artyści z duszą, którzy potrafią swoją charyzmą oczarować widzów i przenieść do innej rzeczywistości. Usłyszycie Państwo najsłynniejsze filmowe tanga, romantyczną muzykę Francisa Lai z „Bilitis” i „Emmanuelle”, energetyczne przeboje z „Mission Impossible”, „Piraci z Karaibów”, „Desperado”, a także polskie hity filmowe takie jak muzyka z filmu „Noce i dnie”, „Vabank”, „Janosik” czy „Bandyta” Michała Lorenca. Różnorodny repertuar, doskonali artyści i oryginalna sceneria na długo pozostaną w Państwa pamięci!

  • mówi Wiesław Prządka dyrektor artystyczny trzeciej edycji Koncertu Pod Wieżą.

Niezwykła muzyka, świetni artyści i wyjątkowa sceneria – Koncert Pod Wieżą to przepis na wakacyjny wieczór pełen wrażeń. Na szczęście dla tych bardziej niecierpliwych melomanów, wydarzenie odbędzie się już wkrótce – 24 lipca 2021 w Krynicy-Zdrój!

 

Źródło: zloteprzeboje.tuba.pl

Dodaj komentarz