fbpx

Lekarz uratował noworodka, który miał małe szanse na przeżycie – po 30 latach role się odwróciły

 

Niezwykła historia zaczęła się jeszcze w latach 80., kiedy Chris Trokey urodził się wcześniakiem i miał tylko 50% szans na przeżycie. Dzięki determinacji dr. Shannona chłopiec przeżył, a teraz dostał szansę, aby się odwdzięczyć.

Dr Shannon znajdował się w SUV-ie, kiedy jego auto zostało przygniecione przez ciężarówkę. On sam nie był w stanie się wydostać, a samochód stanął w płomieniach. Z pomocą przybyła mu straż pożarna z Paramedic Engine 29 – wśród ratowników znajdował się sam Trokey, który wyciągnął mężczyznę ze środka.

2
Podeszły już wiekiem lekarz musiał przejść żmudną rehabilitację i amputację dwóch palców u stóp. To właśnie w szpitalu Chris skojarzył nazwisko swojego byłego doktora i od razu dał o sobie znać. Później regularnie go odwiedzał podczas leczenia, a ostatecznie… postanowił oddać w jego ręce opiekę medyczną nad swoim nowo narodzonym synem.

3
Mężczyźni wykorzystali fakt “niezwykłości” swojej historii. Razem wzięli udział w balu charytatywnym, na którym udało się zebrać 12 tysięcy dolarów.

4

 

Źródło: ktla.com

Dodaj komentarz