fbpx

Miłość i przyjaźń przybierają najróżniejsze formy. Czasem łączą istoty, których nie można było w ogóle o to podejrzewać.

 Lew wzbudza respekt nie tylko u innych zwierząt, ale również u ludzi. Wspólna zabawa jamnika i lwa sprawia jednak, że nie sposób się nie uśmiechnąć. Wszak to porównanie godne Dawida  i Goliata. Rezerwat Dzikich Zwierząt w Oclahomie w Stanach Zjednoczonych jest wyjątkowym miejscem, gdzie swój azyl znalazły gatunki najróżniejszych zwierząt z całego świata. Wśród nich prawdziwy prym wiedzie lew o imieniu Bonedigger. To wielkie zwierzę dopuszcza do siebie bardzo ograniczone grono przyjaciół. Mowa tu o jego opiekunie oraz niewielkiej jamniczce o imieniu Abby.

Choć dla wielu, wygląda to przekomicznie, przyjaźń tych dwojga jest autentyczna i prawdziwa. Lew pozwala swojej przyjaciółce na naprawdę wiele, czasem to ona decyduje o tempie i sposobie zabawy. Widok tych dwojga zdecydowanie porusza, ponieważ król zwierząt, przy swojej olbrzymiej masie doskonale sprawdza się w roli delikatnego opiekuna.

Czytaj więcej na: webniusy.com

Dodaj komentarz