fbpx

4-osobowa rodzina przeżyła upadek ze stromego klifu. To cud!

W wyniku niesamowitego zdarzenia cztery osoby, w tym dwoje dzieci, zostały uratowane z samochodu Tesla, który spadł z ponad 75-metrowego klifu na wybrzeżu stanu Kalifornia w USA. Zdarzenie można rozpatrywać w kategorii prawdziwego cudu.

Świadkowie wezwali pomoc pod numerem alarmowym 911 jak tylko pojazd zjechał z klifu na State Route 1, w Devil’s Slide, między San Francisco i Half Moon Bay, Kalifornia tuż po godzinie 11  w poniedziałek, 2 stycznia.

Według relacji ratowników samochód „przekoziołkował”  kilka razy przed wylądowaniem na czterech kołach. To, co zostało z samochodu przeraża, natomiast najbardziej cieszy i jednoczesnie zaskakuje fakt, że wszyscy przeżyli uderzenie!

Na miejsce zdarzenia natychmiast wysłano helikoptery ratownicze, jak tylko okazało się, że wewnątrz pojazdu znajdują się żywi ludzi. W syumie w całej akcji wziłeo udział ponad 40 ratowników.

 

Strażacy po dotarciu na miejsce katastrofy byli zszokowani tym, co zobaczyli. Z wraku samochodu, oprócz dwójki dorosłych osób wciągnęli też dwoje dzieci- czteroletnią dziewczynkę i dziewięcioletniego chłopca.
Byliśmy właściwie bardzo zszokowani, gdy znaleźliśmy w pojeździe ofiary, które przeżyły – powiedział dowódca ekipy ratunkowej CA Fire and Rescue Brian Pottenger.-Dało nam to ogromny zastrzyk nadziei.

Wszystkie cztery osoby zostały sprowadzone w bezpieczne miejsce helikopterami. Dorosłych przetransportowano drogą powietrzną do Stanford Medical Center, a  dzieci przewieziono do szpitala karetką. Według relacji służb ratowniczych wszyscy czterej pasażerowie samochodu byli w stabilnym stanie.

Oglądając relację z miejsca wypadku naprawdę można uznać to za cud…

 

Źródło: Good News Network

Opracowanie: Agata Pałach, blog Nigdy za późno

Dodaj komentarz