fbpx

Niezwykła miłość lekarki i jej pacjenta

 

Ice Bucket Challenge, bez względu na nasza opinię o tej akcji, spowodował, że miliony ludzi dowiedziało się o chorobie jaką jest stwardnienie zanikowe boczne. A wraz z tą wiedzą na światło dzienne wyszło mnóstwo wzruszających historii. Oto jedna z nich.

Adam poznał Hollie, kiedy był leczony na boreliozę. Dzięki leczeniu spędzali ze sobą kilka godzin dziennie przez cały rok. W końcu… zakochali się w sobie.

Po pokonaniu choroby Adam spędzał jeszcze więcej czasu z Hollie i jej synem Joshuą. Podjęli decyzję o zamieszkaniu razem i wtedy ich życie zmieniło się o 180 stopni… U mężczyzny zdiagnozowano stwardnienie zanikowe boczne. Ale to nie zmieniło ich wzajemnych relacji, a wręcz przeciwnie…

Adam poprosił swoją ukochaną o spędzenie z nim reszty życia. „Chcę do samego końca widzieć twoją twarz, całować twoje usta, spać obok ciebie. Zrozumiem, jeśli nie będziesz chciała wziąć takiej odpowiedzialności. Ale jeśli mnie chcesz, ja chcę poślubić ciebie. Co ty na to?”

Oczywiście odpowiedziała „tak”2

Zaplanowali swój idealny ślub, mimo faktu, że mężczyzna był już przykuty do wózka

3

 

Adam przywitał każdego gościa osobiście

4

Hollie wspomina, że był to jedyny dzień, w którym całkowicie zapomnieli o chorobie

5

Podczas pierwszej piosenki – The Beatles „In My Life”, Adam wziął swoją żonę na kolano i zataczał wózkiem kręgi na parkiecie

6

Kuzyn panny młodej zrobił im nawet niespodziankę, zawieszając obowiązkowy znak

7

Po ślubie mężczyzna traktował syna Hollie jak swojego

8

 

To były piękne chwile dla całej rodziny

9

W październiku 2013 roku Adam odszedł

10

Ale Hollie do dzisiaj niczego nie żałuje i cieszy się, że ostatnie chwile spędził właśnie z nią

11

 

Źródło: joemonster.org

 

Dodaj komentarz