Jako dziecko wrzucił do oceanu słoik z listem. Znalazł go po 50 latach

Słoik, który 50 lat temu Dennis Komsa wrzucił do morza (fot. youtube.com)
Ta historia brzmi jak spełnienie wielu dziecięcych marzeń. Dennis Komsa miał 12 lat gdy w 1963 roku napisał list, który następnie włożył do słoika. Tak zapieczętowaną notatkę wrzucił do Atlantyku nieopodal New Jersey. Nie spodziewał się pewnie, że wiadomość odnajdzie się po 50 latach, 300 metrów od miejsca, w którym rozpoczęła swoją wieloletnią podróż.
Czytaj więcej







