fbpx

Wyrzucił śmieci w lesie, rano zastał je przy domu

Australijczyk Frederick Tomlinson natknął się na stertę śmieci porzuconą w jednym lasów stanu Queensland. Wśród stosu kartonów było akwarium, dziecięce książki i… dowód osobisty.

Okazało się że należy do właściciela śmieci, który zdecydował się zaoszczędzić na ich legalnym wywozie.  Oburzony Frederick postanowił zwrócić właścicielowi zagubiony dowód wraz z całym załącznikiem.


Frederick ze szczegółami udokumentował przebieg całej akcji.


Śmieci było mnóstwo, większość rozrzucona, co utrudniło i wydłużyło proces ponownego ich zbierania. Po załadowaniu po brzegi śmieciami pickupa, Frederick zdał sobie sprawę, że nie da rady przewieźć wszystkiego za jednym razem. Na całe szczęście w transporcie pomógł mu inny mieszkaniec, również niezadowolony zaśmieceniem lasu.


Stanowcza reakcja Australijczyka spotkała się z dużym wsparciem ze strony internautów, którzy podziwiają go za wzięcie sprawy w swoje ręce.

Źródło: boredpanda.com

3 thoughts on “Wyrzucił śmieci w lesie, rano zastał je przy domu

 • 12 stycznia 2019 at 21:51
  Permalink

  Chyba Ranczo oglądał :).

  Reply
 • 27 marca 2019 at 17:06
  Permalink

  Bardzo dobrze,że je znalazł zaśmiecanie lasu to coś okropnego,niestety w naszym kraju to plaga.Ludzie nie myślą,że niszczą wspólne dobro.Za wywóz śmieci trzeba płacić,a taki prostak jeden z drugim nie myślą,że czynią zło.

  Reply

Dodaj komentarz