fbpx

Ciekawa oferta polskiego pracodawcy – 21 tys. zł za objeżdżanie świata, wykształcenie i doświadczenie nie mają znaczenia

Od kandydata oczekuje się, aby był otwarty, ciekawy świata, lubił wyzwania oraz był aktywny w mediach społecznościowych. Osoby obiegające się o pracę powinny także swobodnie czuć się przed kamerą. Doświadczenie zawodowe czy wykształcenia nie ma znaczenia. Jedyny warunek to ukończone 18 lat.

Pracę oferuje Bank Pekao S.A. oraz biuro podróży Itaka. Osoba zatrudniona na stanowisku „travelgramera” będzie miała jedno zadanie – sprawdzić w praktyce, jak działa wielowalutowa karta Banku Pekao.

W ciągu trzech miesięcy wakacji travelgramer objechać ma najpopularniejsze wśród Polaków miejsca turystyczne: Grecję, Maroko, Francję, Bałkany, Turcję, Włochy. Wszystkie wydatki związane z podrożą pokryje pracodawca. Ponadto travelgramer otrzyma honorarium za cały trzymiesięczny projekt: 21 tys. zł brutto.

Jak informuje portal Puls HR, rekrutacja trwa do 2 lipca 2018 roku i składa się właściwie z jednego kluczowego zadania: należy na YouTube umieścić film, w którym kandydat uzasadni, dlaczego miałby otrzymać tę pracę. Link do filmu należy wysłać na adres info@pekaopracamarzen.pl, podając swoje imię i nazwisko.

Dodaj komentarz