fbpx

Ślub Pełen Miłości – prosty sposób na dzielenie się swoim szczęściem

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Dla par, które chcą, żeby ich ceremonia zyskała dodatkowy, szlachetny wymiar, powstała specjalna propozycja. – Nasi goście byli zachwyceni. Przyznali, że z czymś takim jeszcze się nie spotkali – mówią Asia i Radek, którzy wzięli… Ślub Pełen Miłości. Zobacz, czym zaskoczyli rodzinę i przyjaciół.

– Zależało nam, żeby podzielić się naszą miłością i szczęściem z innymi w taki sposób, aby miało to sens i przyczyniło się do czegoś dobrego – opowiadają młodzi małżonkowie. – Patrzyliśmy na trendy. Zauważyliśmy, że coraz więcej osób prosi gości, żeby zamiast kupować kwiaty, przeznaczyli pieniądze na wskazany przez parę szczytny cel – dodają.

Ślub Pełen Miłości to ogólnopolska akcja ślubna, która odpowiada tym potrzebom. Zamiast martwić się, co zrobić z nadmiarem kwiatów czy maskotek, pary, które biorą udział w projekcie, otrzymują pełne wsparcie w tym, żeby zorganizować ślubną kwestę w sposób prosty, wzbudzający uznanie gości i dopasowany do stylu uroczystości.

Każda z par biorących Ślub Pełen Miłości otrzymuje pomoc indywidualnego opiekuna. Wystarczy wypełnić formularz na stronie, poczekać na odpowiedź, a następnie ustalić wszystkie szczegóły. Przed ślubem narzeczeni dostają specjalnie przygotowane skarbonki (w wersji eleganckiej lub nieco bardziej „szalonej” – komiksowej) oraz bileciki dla gości informujące o przedsięwzięciu (można je dołączyć do ślubnych zaproszeń).

Pieniądze zebrane podczas Ślubu Pełnego Miłości wspierają działalność i rozwój Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. To jedne z największych i najskuteczniejszych projektów społecznych w Polsce. Tylko w 2017 r. Szlachetna Paczka pomogła ponad 20 tys. potrzebujących rodzin.

Czytaj więcej na: fakty.interia.pl

Dodaj komentarz