fbpx

Porady, które pomogą Ci znaleźć najlepsze promocje na Black Friday

Black Friday to wielkie amerykańskie święto zakupowe, które na dobre zagościło również na polskim rynku. Co rok sklepy prześcigają się w tworzeniu atrakcyjnych ofert dla konsumentów. Nie zawsze jednak wielka przecena oznacza faktycznie duże oszczędności, warto więc znać kilka trików, jak nie dać się oszukać i zrobić zakupy w atrakcyjnych cenach. Chcesz upolować prezenty świąteczne lub kupić coś dla siebie z atrakcyjnym rabatem? Skorzystaj z naszych rad, aby znaleźć najlepsze promocje!
Korzystaj z newsletteru

Jeśli nie zapisujesz się do newsletterów, to czas to zmienić, szczególnie przed Black Friday. To najszybszy sposób na dowiedzenie się o zniżkach. Często osoby zapisane do listy mailingowej dostają wiadomości o planowanych promocjach z wyprzedzeniem. Dla stałych subskrybentów takich wiadomości zdarzają się również specjalne kody, które jeszcze dodatkowo obniżą cenę produktu. W przypadku, gdy marzy Ci się nowy smartfon lub konsola niezwłocznie zapisz się do powiadomień ze sklepów elektronicznych.

Śledź promocje

Obserwowanie promocji kojarzy Ci się z czymś czasochłonnym? Nic bardziej mylnego, sklepy ułatwiają nam to, tworząc specjalne strony na Black Friday lub od niedawna popularny Cyber Monday. Dodaj je do zakładek, aby mieć szybszy podgląd do okazji oraz niezbędnych informacji o tych wydarzeniach. Możesz skorzystać również z portali lub aplikacji mobilnych do śledzenia rabatów np. Pepper. Tego typu platformy dają możliwość stworzenia alertów o poszukiwanych produktach. Jeśli interesuje Cię np. konkretna marka laptopów, zapisz się do powiadomień dotyczących właśnie takich produktów. Informacje o obniżce mogą przychodzić z aplikacji jako wiadomości push lub ze strony w postaci maila na podany przez Ciebie adres. Również media społecznościowe marek to źródło informacji o rabatach. Jeśli jesteś fanem społecznościowych aplikacji i najczęściej za pomocą np. Facebooka szukasz niezbędnych newsów, to rozwiązanie sprawdzi się dla Ciebie także przy wyszukiwaniu okazyjnych cen. Obserwuj ulubione sklepy i nie przegap żadnych obniżek!

Porównywarki internetowe

Szukając świetnych okazji, warto sprawdzić internetowe porównywarki cenowe. Często coś wydającego się dużą promocją, może wcale nią nie być. Najlepiej jeśli wcześniej zrobisz rozeznanie i sprawdzisz, jakie są stałe ceny produktów, które chcesz kupić. To pozwoli Ci rozsądniej podchodzić do zakupów i nie dać się naciągnąć na sztuczne rabaty. Również w dni takie jak Black Friday warto zerknąć na różne opcje z takich stron, dzięki temu zaoszczędzimy czas i szybciej znajdziemy najlepszą dla nas ofertę.

Przygotuj się na zakupy

Przed Black Friday warto dobrze przygotować się do zakupów. W przypadku, gdy chcesz kupić prezenty świąteczne już wcześniej, wybierz kilka interesujących wariantów. Szukanie inspiracji dopiero, kiedy pojawią się rabaty nie jest najlepszym pomysłem. Często wtedy łatwo o nietrafione upominki. Wiele sklepów internetowych z wyprzedzeniem przygotowuje strony zarówno z myślą o Black Friday, świętach czy innych okazjach. Sprawdź, czy na stronach Twoich ulubionych marek nie ma zakładki pomysł na prezent, to pomoże Ci wcześniej ustalić listę zakupową. Chcesz zakupić wszystko czego potrzebujesz, ale jednocześnie nie nadwyrężyć budżetu? Zaplanuj, ile dokładnie możesz wydać na to piątkowe szaleństwo. Jeśli interesują Cię oferty konkretnych sklepów, karta podarunkowa może być dobrym rozwiązaniem.

One thought on “Porady, które pomogą Ci znaleźć najlepsze promocje na Black Friday

Dodaj komentarz