fbpx

Tak wygląda wdzięczność! Film, który mówi więcej niż tysiąc słów

Psia wdzięczność za uratowanie życia nie zna granic. Udowadnia to krótki filmik nagrany w pewnej klinice weterynaryjnej.

Smokey to pies, którego życie nie rozpieszczało. Zwierzak został znaleziony z licznymi oparzeniami na całym ciele. Był przywiązany do drzewa i gdyby nie dobra wola przechodzących obok ludzi, niechybnie czekałaby go śmierć. Aby uratować pieskowi zdrowie pewien weterynarz – dr Latimer – podjął się skomplikowanej operacji, która zakończyła się sukcesem. Smokey szybko doszedł do siebie i nigdy nie zapomniał weterynarzowi, co ten dla niego zrobił.

wdzięczność

Gdy Smokey ujrzał dr Latimera, od razu rzucił się w jego ramiona i obsypał pocałunkami. To było bardzo wzruszające spotkanie – powiedziała dr Katelyn Thomas, lekarka z kliniki, która zaadoptowała Smokey’iego,

Na uwiecznionym filmiku widać, jak rzuca się w objęcia lekarza z ogromną radością. Jego ogon mówi więcej niż tysiąc słów! Dr Latimer też nie pozostaje dłużny. Ich więź pełna jest obopólnej czułości i szczęścia. Aż łezka kręci się w oku!

 

TUTAJ przeczytasz inne teksty o weterynarzach i ich podopiecznych.

 

Opracowanie: Kamila Gulbicka
Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Dodaj komentarz