fbpx

To już 30 lat pozują do seksownego kalendarza na cele charytatywne. Zobacz strażaków w edycji 2023!

Legendarny kalendarz australijskich strażaków świętuje w 2023 roku swoje 30-lecie, a tegoroczne zdjęcia jak zwykle robią wrażenie! Dzielni mężczyźni, którzy na co dzień walczą z płomieniami i są pomocni wszędzie tam, gdzie obywatele potrzebują wsparcia, pozują bez mundurów ze zwierzakami.

Strażacy należą do najbardziej zaufanych zawodów w Australii i za granicą. I nic dziwnego — narażają własne zdrowie i bezpieczeństwo, aby ratować życie innych.

Pomysł na charytatywny kalendarz The Australian Firefighters Calendar  narodził się w 1993 roku. Cel był prosty i szlachetny, chodziło o zebranie pieniędzy dla Fundacji Dziecięcego Szpitala (Children’s Hospital Foundation), pomagającej szpitalowi dziecięcemu Queensland Children’s Hospital. Fundacja skupia się na pomocy dzieciom rannym w wyniku poparzeń, inwestuje w specjalistyczny sprzęt i szkolenia lekarzy, a także prowadzi własne badania. Niedługo później kalendarz stał się coroczną tradycją, a strażacy zaczęli pomagać również innym organizacjom.

W tym roku, z okazji jubileuszowego wydania, strażacy pojawili się w programach „Kelly Clarkson Show”, „Access Hollywood” oraz „Good Morning L.A”.

Dochód ze sprzedaży kalendarzy na 2023 roku powędruje do amerykańskich i australijskich organizacji charytatywnych takich jak m.in. Rescue Rebuild, Council of Australian Volunteer Fire Associations (CAVFA) czy Kids With Cancer Foundation, The Byron Bay Wildlife.

strażak

 

Źródło: kmag.pl, filing.pl

 

Dodaj komentarz