fbpx

Tommy, pudel który przemierza ulice na hulajnodze

Heli Sukkot z Tel Awiwu i jej dwuletni pies rasy pudel przyciągają uwagę oraz sympatię wszędzie, gdzie się pojawiają. Ludzie podchodzą, robią sobie zdjęcia z czworonogiem, wdają się w rozmowę z właścicielką i zastanawiają się, „czy to na pewno prawdziwy pies?”. Wszystko dlatego, że Tommy z wielką wprawą przemierza ulice na swej hulajnodze.

Wychodzenie na smyczy? To nie dla Tommy’ego. Ten pudel woli przemieszczać się po Tel Awiwie na małej trójkołowej hulajnodze, mając na grzbiecie zabawny plecak i z wyraźnie uradowanym wyrazem twarzy. Gdzie tylko się zjawi, ludzie są oczarowani i pragną z nim zrobić selfie. Z zapałem komentują zdolności czworonoga. – Niesamowite. Jak udało ci się tego nauczyć? – zapytał właścicielkę jeden z przechodniów. – Pierwszy raz widzę coś takiego. Rewelacyjne! – dodał inny.

Urodzinowy prezent

— Gdy Tommy skończył rok, zastanawiałam się, jaki prezent mu sprawić i wpadłam na pomysł, żeby spróbować z hulajnogą. Okazało się, że pies ją uwielbia, dlatego jeździ na niej tak świetnie — mówi Heli Sukkot, opiekunka psa. Są nierozłączni. Wspólnie odwiedzają kawiarnie, wybierają się na wycieczki i robią zakupy w centrum handlowym

Zakupy z dwuletnim Tommym nie są jednak łatwe. Wszędzie zwraca na siebie uwagę, a ludzie podchodzą do niego, pytając: Czy to naprawdę pies?

— To najurokliwsza scena, jaką kiedykolwiek widziałam — mówi jedna z pań.

Właścicielka musi pomóc swojemu psu ruszyć z miejsca, ale wierzy, że to tylko chwilowe. — Uczy się bardzo szybko — ocenia. Zapewnia też, że nie zmusza Tommy’ego do niczego, ponieważ pies naprawdę cieszy się takimi „rozrywkami”. Jeśli jednak ma dosyć jazdy, schodzi z hulajnogi i kontynuuje spacer pieszo.

 

 

Dodaj komentarz