fbpx

Córka zrobiła niespodziankę swojemu ciężko pracującemu ojcu, który nigdy nie był na wakacjach

1

Iwona Pinkowicz (32l), chcąc podziękować swojemu ciężko pracującemu, 60 letniemu ojcu, za wszystkie poświęcenia, postanowiła zabrać go w podróż życia.

32- letnia fotografka zaraziła się pasją podróżowania od swojego taty, który chociaż nigdy nigdzie nie wyjechał, to z tęsknota w oczach namiętnie oglądał wszystkie podróżnicze programy.

Kobieta w sekrecie postanowiła zafundować mu 16-dniową wycieczkę wiodącą przez Singapur, Bali, Lombok i Wyspy Gili w Indonezji. Chciała aby ojciec w końca na własne oczy zobaczył miejsca, które do tej pory oglądał tylko na szklanym ekranie. Ojciec Iwony nie krył zaskoczenia, kiedy o wszystkim się dowiedział.

„Tato jest bardzo konserwatywny i zwykle nie okazuje emocji, ale kiedy opowiedziałam mu o tym co dla nas zaplanowałam, widać było że jest bardzo szczęśliwy. Pamiętaj że pierwsze co powiedział to – dlaczego wydałam na niego tyle pieniędzy!”

„Kiedy ochłonął, wyznał, że choć nie było tego widać, w głębi serca był bardzo podniecony, i niezwykle wdzięczny za moją hojność”

3

Marian Pinkowicz nigdy wcześniej nie był na wakacjach. Samolotem leciał tylko raz, kiedy wybrał się odwiedzić swoją córkę w Londynie.

Ojciec z córką i jej narzeczonym na początku spędzili dwie noce w Singapurze, skąd udali się na Bali, gdzie 60-latek po raz pierwszy w życiu był na plaży.

7

13

„W ciągu 24 godzin tato przeżył wiele pierwszych razów. Po raz pierwszy tak długo leciał samolotem, po raz pierwszy spędził noc w hotelu oraz próbował azjatyckiej kuchni, której teraz jest wielkim fanem.”

 

Z Bali cała trójka udała się na jednodniową wycieczkę na Gili, a stamtąd na Lombok, gdzie wypożyczyli skutery i zwiedzali wyspę.

6

5

2

14

„Mój tato przez całe życie ciężko pracował, niejednokrotnie ciągnąc dwa etaty, aby utrzymać naszą rodzinę. Czułam, że muszę mu się za to jakoś odpłacić.”

4

Iwona Pinkowicz na stałe mieszka w Londynie, gdzie przeprowadziła, kiedy miała 19 lat. Tam zajmuje się marketingiem, a w wolnym czasie robi zdjęcia. Z kolei jej ojciec, Marian, mieszka pod Przemyślem. Na co dzień pracuje w fabryce, a także zajmuje się naprawą dachów.

11

Źródło: dailymail.co.uk, Fot. Iwona Pinkowicz

Dodaj komentarz