fbpx

The World’s Biggest Eye Contact Experiment 2017 w Warszawie już w sobotę, 23 września, pod Kolumną Zygmunta. Przyjdź i sprawdź, czy dasz radę patrzeć obcej osobie w oczy przez minutę

Eksperyment odbędzie się pod Kolumną Zygmunta i rozpocznie się o godzinie 11. – Odbudujmy poczucie więzi międzyludzkiej doświadczając siły, jaką niesie ze sobą kontakt wzrokowy. Wydarzenie polega na podzieleniu się „1 minutą” kontaktu wzrokowego z przypadkowymi osobami w miejscu publicznym – czytamy w opisie imprezy.

Jest to kolejna edycja ogólnoświatowego eventu: The World’s Biggest Eye Contact Experiment. Po raz pierwszy odbył się on w 2015 roku, w 156 miastach na całym świecie i uczestniczyło w nim szacunkowo ok. 100 000 osób. W 2016 roku liczba miast biorących udział wzrosła do 196. Od początku w inicjatywie uczestniczyła też Warszawa.

Jak wziąć udział w wydarzeniu?
1. Znajdź tablice z napisem → “Gdzie podział się prawdziwy kontakt międzyludzki? Dowiedz się, dzieląc się 1 minutą kontaktu wzrokowego… ”
2. W zależności od warunków pogodowych i preferencji można przynieść ze sobą krzesełka, poduszki czy koce (maty), ale równie skutecznie można się „kontaktować” na stojąco. Następnie zaproś osoby na miejscu, aby podeszli i podzielili się chwilą kontaktu wzrokowego z Tobą.
3. Wspólnie celebruj ten wspaniały czas. Po wydarzeniu powstaną materiały (foto i video) i zostaną przesłane do Liberators International, aby połączyli je w jedne, potężne globalne przesłanie pokoju i jedności dla całego świata!

 

 

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Dodaj komentarz