fbpx

Dzięki pomysłowym synom 62-latek dostaje tysiące życzeń urodzinowych

Chris Ferry, 62-latek z New Jersey, dostał życzenia urodzinowe od 15 tysięcy osób, w postaci SMS-ów oraz nagrań na pocztę głosową. Wszystko dzięki pomysłowi jego synów.

Synowie Chrisa zastanawiali się, jak uczcić zbliżające się 16 marca, 62 urodziny ojca. W końcu zdecydowali się na wykupienie dużego billboardu w pobliżu Atlantic City.

Na billboardzie umieszczono zdjęcie mężczyzny, oraz napis: „Życz naszemu tacie sto lat”. Pod spodem widniał numer telefonu ojca.

Billboard pojawił się 6 marca. Wkrótce po tym Chris Ferry dostał pierwsze życzenia urodzinowe od nieznajomego. Podziękował i zapytał się, skąd mężczyzna wie, że ma urodziny. Wtedy dowiedział się o nietypowym pomyśle swoich synów. Do tej pory mężczyzna otrzymał już 15 tysięcy życzeń urodzinowych.

Synowie mężczyzny przyznają, że zawsze starali się robić ojcu miłe niespodzianki z okazji urodzin. Sami jednak są zaskoczeni odzewem swojej akcji. Myśleliśmy, że będą dzwonić jego koledzy, nie spodziewaliśmy się czegoś takiego. Chodziło nam tylko o to, by tata miał zabawne wspomnienia – mówi jeden z nich.

Źródło: edition.cnn.com

 

Dodaj komentarz