fbpx

Serwis internetowy zapłaci tysiąc dolarów ochotnikom, którzy obejrzą ciągiem wszystkie filmy Marvela

Serwis CableTV poszukuje osób, które obejrzą za jednym razem 20 filmów od Marvel Studios. Wynagrodzenie za 40 godzinną sesje filmową wynosi 1000 dolarów.

Fanów Marvela nie brakuje, ale znalezienie osób, które zgodzą się na 40 godzinny maraton filmowy, nie jest już takie proste. Z tego powodu przedstawiciele serwisu internetowego CableTV.com ogłosili ciekawe wyzwanie. Na śmiałków czeka nagroda finansowa. Na czym dokładnie polega maraton filmów Marvela?

Sezon na tegoroczne produkcje Marvel Studios rozpoczęła premiera filmu „Kapitan Marvel”, która odbyła się 8 marca 2019 roku. Wielkimi krokami zbliża się debiut filmu „Avengers: Endgame”. Z tego powodu wielu fanów zapewne odświeży sobie losy superbohaterów.

Strona CableTV.com postanowiła zorganizować nietypowe wydarzenie. Osoby, które zdołają obejrzeć prawie wszystkie tytuły dziejące się w kinowym uniwersum Marvela, dostaną tysiąc dolarów nagrody. Ochotnik musi być prawdziwym fanem Marvela i za jednym zamachem obejrzeć 20 filmów Marvel Studios – od „Iron Mana” do „Ant-Mana i Wasp”, relacjonując swoje doznania w mediach społecznościowych. „Kapitan Marvel” nie znajduje się na liście, ponieważ film nie jest jeszcze dostępny w wydaniu domowym.

Bohater, którego szukamy, powinien być nie tylko fanatykiem Marvela, ale również osobą aktywną w mediach społecznościowych, która z entuzjazmem będzie tweetować na żywo o swoich doświadczeniach związanych z maratonem MCU, jednocześnie tagując CableTV.com. Kiedy oglądanie i tweetowanie zostanie zakończone, poprosimy o swoje przemyślenia, żebyśmy wspólnie mogli stworzyć piękny ranking.

Oprócz czeku na tysiąc dolarów śmiałek dostanie kolekcję wszystkich filmów MCU, które ukazały się na Blu-ray. Wśród nagród pojawiły się tez inne gadżety, między innymi popcornica inspirowana Kapitanem Ameryką, zapas popcornu na cały maraton, kubek w kształcie Thanosa oraz kartę podarunkową o wartości stu dolarów na zakupy w Grubhub. Trzeba przyznać, że zadanie jest trudne, ale opłacalne.

Każdy zainteresowany wzięciem udziału w przedsięwzięciu musi złożyć podanie, za pośrednictwem CableTV.com – nagrać krótkie wideo, napisać 200 słów tekstu, w którym znajdzie się powód, dla którego redakcja powinna wybrać właśnie tę osobę oraz zamieścić linki potwierdzające umiejętność obcowania z mediami społecznościowymi. Poza tym kandydat musi dysponować w kwietniu dwoma wolnymi dniami, ponieważ maraton będzie trwał prawie dwie doby.

Źródło: cabletv.com

 

Dodaj komentarz