fbpx

Co decyduje o tym, że się zakochujesz? Wyjaśnia to jeden rzut oka na ten obrazek

Miłość trudno zdefiniować w słowach. Podobnie jak powód, dlaczego zakochaliśmy się akurat w danej osobie. Czasem sami nie do końca to rozumiemy.

Co decyduje o tym, że ciągnie cię do danej osoby? Często główną rolę gra tutaj podświadomość, która popycha nas w stronę konkretnych cech, jakie uznajemy za najbardziej atrakcyjne, mimo że często nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Na jakie cechy u płci przeciwnej zwracasz uwagę w największym stopniu i co sprawia, że się zakochujesz? W odpowiedzi na to pytanie może pomóc poniższy obrazek. Wystarczy jedno spojrzenie, a konkretne, obiekt, który przyciągnie twoją uwagę jako pierwszy.

Jakie cechy partnera uważasz za najbardziej atrakcyjne?

Kobieta stojąca na skale

Jeśli twoje oczy od razu zatrzymały się na postaci kobiety stojącej na skale, największą uwagę u płci przeciwnej zwracasz na wygląd. Pociągają cię osoby, które dbają o swój wizerunek – od sylwetki, poprzez modny ubiór, a skończywszy na luksusowych dodatkach. Uważaj — często są to osoby, u których pewność siebie graniczy z próżnością. Pamiętaj, że wygląd to nie wszystko.

Żaglówka

Jeżeli w pierwszej kolejności zauważyłaś/eś żaglówkę, podświadomie najbardziej kręcą cię osoby o naturze buntownika. Pociąga cię odwaga granicząca z zuchwałością i kierowanie się zasadą, że żyje się tylko raz. Marzysz o tym, aby przeżyć u boku takiej osoby serię ekscytujących przygód i zostawić obowiązki daleko za sobą. Zastanów się tylko, czy ktoś taki będzie bratnią duszą, której możesz zaufać w 100 procentach.

Twarz mężczyzny

Jeśli na obrazku od razu rzuciła ci się w oczy męska twarz, cechą, którą uważasz za najbardziej atrakcyjną, jest stoicyzm. Jesteś osobą bardzo emocjonalną, a wyrażanie uczuć jest dla ciebie niezwykle ważne, jednak szukasz partnera, który będzie twoim przeciwieństwem i opoką. Kogoś, kto nigdy nie traci zimnej krwi i jest opanowany w każdej sytuacji, nawet gdy ty czujesz się przytłoczona/y.

Łódki w oddali

Jeżeli twój wzrok skupił się na łódkach w oddali, najbardziej pociągają cię osoby o ognistym temperamencie, które dają się ponieść emocjom, zarówno tym dobrym, jak i złym. Podświadomie kręci cię związek, w którym zdarzają się głośne kłótnie i trzaskanie drzwiami, a także równie namiętne godzenie się. Uważaj tylko, żeby nie wpaść w pułapkę toksycznej relacji.

One thought on “Co decyduje o tym, że się zakochujesz? Wyjaśnia to jeden rzut oka na ten obrazek

Dodaj komentarz