fbpx

Internetowy sprzedawca poszukuje psa modela. Właściciel czworonoga może zarobić 48 tys. złotych

Firma zajmująca się sprzedażą gadżetów dla psów poszukuje czworonoga na stanowisko „dyrektora ds. puszystości” – informuje CNN Business. Właściciel zatrudnionego psa może liczyć na wynagrodzenie w kwocie 10 tysięcy dolarów rocznie.

„Znajdź swojemu psu pracę — uchwyć swojego najlepszego przyjaciela, jak pozuje, bawiąc się z gamą naszych spersonalizowanych prezentów i akcesoriów” — napisano w ogłoszeniu zamieszczonym na stronie brytyjskiego sprzedawcy psich akcesoriów.

Psi pracownik będzie miał za zadanie testowanie produktów z asortymentu sklepu, nagrania z jego poczynań mają być umieszczane w social mediach.

Oferta pracy dla czworonoga

Właściciel sklepu poszukuje psa, który jest przyzwyczajony do pozowania oraz bycia fotografowanym. Firma wymaga także od przyszłego „psiego pracownika” umiejętności wykonywania sztuczek. Właściciel będzie musiał z kolei dbać o regularne strzyżenie, mycie i czesanie swojego pupila.

Jak zaznaczono w ogłoszeniu, zgłaszać się mogą zarówno właściciele psów, które są już popularne w sieci, jak i tych, które nie zyskały jeszcze szerszego uznania. Warunkiem koniecznym jest jednak ugruntowana działalność w internecie, którą firma określa jako prowadzenie co najmniej dwóch kont społecznościowych.

W ogłoszeniu poinformowało także, że: „aby móc starać się o pracę dla swojego pupila — jego właściciel musi mieć ukończone 18 lat”.

Po nawiązaniu współpracy firma wypłacać będzie wynagrodzenie w postaci swoich produktów „i/lub zapłaty za umówione zlecenia w wysokości do tysiąca dolarów miesięcznie przez okres 10 miesięcy”. Jak jednak zaznaczono, forma oraz wysokość zapłaty „może się zmieniać każdego miesiąca, w zależności od dostarczonych treści oraz terminów wprowadzania nowych produktów”.

Właściciele, którzy chcą zgłosić swojego psa do konkursu, muszą wypełnić aplikacje online do 18 listopada.

Źródło: CNN

Dodaj komentarz