fbpx

Na przełomie maja i czerwca w Manchesterze rusza pierwsza kocia kawiarnia. Założyciele już teraz poszukują pracowników.

Dla niektórych to praca marzeń. Cat Cafe Manchester – pierwsza kocia kawiarnia w Manchesterze, szuka pracowników. Oprócz stanowisk, których można spodziewać się po każdej kawiarni – barista, kelnerzy czy manager – poszukiwana jest osoba, która zostanie… kocią nianią.
Wszyscy miłośnicy tych zwierząt, którzy marzą, aby zacząć zarabiać na zabawie z kotami, mogą składać swoje CV na adres kawiarni do 29 kwietnia.

san-antonio-cat-cafe
Wynagrodzenie nie jest być może ogromne (wynosi 7,50–8 funtów za godzinę pracy), ale dużą satysfakcję może zapewnić sam charakter pracy.
Do obowiązków kociego opiekuna będzie należeć, karmienie i czyszczenie kotów, sprzątanie kuwet oraz kocich posłań a także wymyślanie gier, które zachęcą zwierzęta do zabawy.
Kocia niania będzie również zachęcać gości do zainteresowania kocimi mieszkańcami kawiarni. Wskazane dużo głaskania.

o-CAT-CAFE-MONTREAL-facebook
Aby ubiegać się o stanowisko należy mieć doświadczenie w pracy w sektorze usług oraz oczywiście znać się na opiece nad kotami. Zainteresowanie pracą w Cat Cafe Manchester jest ogromne – do facebookowej grupy – https://www.facebook.com/catcafemanchester/?ref=nf dołączyły już ponad 4 tys. osób i można podejrzewać, że większość z nich zamierza zostać kocią nianią.

Źródło: crowdfunder.co.uk facebook.com

Dodaj komentarz