fbpx

Siostry bliźniaczki świętują swoje setne urodziny, urządzając żartobliwą sesję zdjęciową

W tym miesiącu bliźniaczki z Brazylii będą świętować razem swoje 100. urodziny. Z tej okazji postanowiły wziąć udział w żartobliwej sesji zdjęciowej, która upamiętni ten niezwykły dzień.

Camila Lima z Cariacica w Brazylii, powiedziała ABC News, że o Marii Pignaton Pontin i Paulinie Pignaton Pandolfi dowiedziała się po przeczytaniu swoich lokalnych wiadomości. Camila robi zdjęcia starszym parom często „jako sposób na inspirowanie młodych par”.

Tym razem postanowiła jednak skontaktować się z siostrami, które mieszkają w Ibiraçu w Brazylii, mając nadzieję, że zgodzą się na udział w sesji zdjęciowej, która miałaby uczcić te niezwykłe urodziny. Zgodę otrzymała natychmiast.

28-letnia Camila powiedziała, że dwugodzinna sesja zdjęciowa obejmowała stylizację włosów, makijaż, a także stylizację w dopasowane do siebie sukienki. Dodała też, że siostry były całą sesją bardzo „podekscytowane”. „Robiły wszystko, o co prosiłam i nie narzekały na zmęczenie” – powiedziała Camila. Były naprawdę “szczęśliwe i usatysfakcjonowane” efektem końcowym.

Sesja okazała się świetnym prezentem dla 100 – letnich bliźniaczek i ich wielkiej rodziny. Pandolfi ma sześcioro dzieci, 19 wnuków i 16 prawnuków, podczas gdy Pontin ma pięcioro dzieci, 12 wnuków i siedmioro prawnuków.

 

 

 

 

Źródło: abcnews.go.com

Tłumaczenie: Joanna MM

Dodaj komentarz