fbpx

Nastolatka oddaje hołd swojej prababci, robiąc 89 dobrych uczynków

 

18 letnia Samantha Manns wspomina swoją piękną prababcię Virginie („Jinjey”), w najlepszy możliwy sposób – dobrymi uczynkami. Prababcia Samanthy, która była ważną osobą w jej życiu, odeszła niedawno w wieku 89 lat.

Jej ostatnie słowa brzmiały – Nie chcę, aby ktokolwiek był smutny. Ja byłam bardzo smutna przez kilka dni – mówi Samantha. Później pomyślałam, że nawet jeśli sama nie mogę być teraz szczęśliwa,  mogę zrobić kilka rzeczy, które uszczęśliwią innych.

Wszystko zaczęło się w restauracji McDonald’s gdzie stała w kolejce samochodowej. Zapłaciła za osobę stojącą za nią. Samatha mówi, że kiedy spojrzała w lusterko wsteczne zobaczyła tego klienta płaczącego ze szczęścia. To sprawiło, że poczułam się dobrze – mówi dziewczyna.

Stworzyła na Facebooku stronę, którą nazwała 89 Uczynków, gdzie kontynuuje listę dobrych uczynków. Strona stała się popularna, a Samantha stworzyła wirtualne torebki, w których znajdują się podpowiedzi dobrych uczynków, które każdy może zrobić.

To niesamowite ile osób zapytało mnie już o torebki – mówi Samantha.

 

<

p style=”margin: 0cm; margin-bottom: .0001pt; mso-line-height-alt: 11.05pt; vertical-align: baseline;”>

<

p style=”margin: 0cm; margin-bottom: .0001pt; mso-line-height-alt: 11.05pt; vertical-align: baseline;”>

Źródło: http://www.goodworldnews.org/index.php/lifestyle/item/432-teenager-pays-tribute-to-her-great-grandmother-with-89-acts-of-kindness

Dobre Wiadomości

Dodaj komentarz