fbpx

Zaspana sóweczka, zamyślona foka, śmiejące się zebry. Te zdjęcia poprawiają humor

Kto z nas nie lubi patrzeć na bawiące się zwierzęta czy oglądać nagrań z ich udziałem? Chyba nie ma takiej osoby. Zwierzęta są przezabawne, bo są naturalne w tym co robią i to jest w nich słodkie. Śmieszne filmiki z ludźmi w roli głównej, fakt są zabawne, lecz nie rzadko widać w nich niestety sztuczność. Kochamy uwieczniać na fotografiach zwierzęta te domowe czy spotkane podczas wycieczek, czy wyjazdów wakacyjnych. Teraz takie zdjęcia oprócz publikacji na portalach społecznościowych możemy wykorzystać, przesyłając ich na konkurs Comedy Wildlife Photography Awards. Jest to już kolejna edycja tego wspaniałego konkursu z uśmiechem, który cieszy się rosnącą popularnością.

Konkurs ma na celu rozśmieszenie nas, a w dzisiejszych czasach na pewno przyda nam się duża dawka uśmiechu i endorfin. Innym i chyba ważniejszym celem konkursu jest promowanie ochrony zwierząt w szczególności dziko mieszkających.

Dla kogo przeznaczony jest konkurs?

Udział w konkursie może wziąć każdy, kto posiada zabawne zdjęcia zwierząt w śmiesznych pozach czy sytuacjach. Konkurs jest podzielony na kilka kategorii, w tym kategorię zdjęć robionych przez dzieci czy kategorię video, gdzie możemy zgłosić dwa filmiki. Każdy chcący wziąć udział w konkursie znajdzie coś dla siebie. Uczestnik może przesłać maksymalnie 10 zdjęć, rozdzielając je na wybrane kategorie (maksymalnie 3 zdjęcia w jednej kategorii, a w jednej z konkurencji 4). Można zgłaszać zdjęcia do 3 wybranych kategorii. W tym roku na wysłanie zdjęć mamy czas do 30 czerwca.

Spośród już nadesłanych zdjęć na uwagę zasługują m.in. fotografie przedstawiające śmiejącą się wydrę, niedźwiedzia tańczącego breakdance, walczące lwiątka i wiele, wiele innych.

Poniżej przedstawiamy Wam kilka już nadesłanych prac.

Na stronie konkursu, w galerii można zobaczyć jakie zdjęcia wygrały w poprzednich edycjach. Dobry humor gwarantowany.

https://www.comedywildlifephoto.com

Źródło: CNN

Dodaj komentarz