fbpx

Polscy siatkarze 1,5 roku zapuszczali włosy. Właśnie okazało się dlaczego

Jakub Kochanowski i Karol Kłos prze ostatnie 1,5  zaskakiwali swoimi fryzurami. Teraz wszystko się wyjaśniło. Sportowcy zapuszczali włosy, aby oddać je podopiecznym Fundacji Herosi.

Fundacja Herosi od kilku lat współpracuje z siatkarzami. Tym razem pomóc zdecydowali się Jakub Kochanowski i Karol Kłos. Jak poinformowała fundacja, obaj sportowcy przez półtora roku zapuszczali włosy. Powód ukrywali dość długo, ale w końcu zdradzili go kibicom.

„Półtora roku temu postanowili zapuścić włosy. Ale to nie koniec tego wyzwania, bo… za jakiś czas przekażą swoje włosy po obcięciu naszym podopiecznym w ramach akcji „Podziel się dzieciństwem” – czytamy na profilu na Instagramie Fundacji Herosi.

Akcja „Podziel się dzieciństwem” polega na przekazywaniu dzieciom swoich włosów. Peruki i uzupełnienia są to często jedyne rozwiązania dla dzieci zmagających się z łysieniem plackowatym, chorobą nowotworową, trichotilomanią. Polscy siatkarze poprzez swój udział w akcji chcieli również pomóc w jej rozpropagowaniu.

Dodaj komentarz