fbpx

Sąsiedzi napisali list do basisty, który grał po nocach. Zażyczyli sobie nowych piosenek

Sąsiedzi napisali zabawny list do gitarzysty, który ćwiczył po nocach. Zamiast go atakować, zasugerowali jak trenować, by nie przeszkadzać innym. Poprosili też o zagranie konkretnych utworów, w których linia basu brzmi naprawdę fenomenalnie.

Mieszkańcy bloków znają doskonale problem hałaśliwych sąsiadów. W tym przypadku chodziło o lokatora trenującego grę na basie, któremu nie szło to najlepiej. Wyrozumiali sąsiedzi napisali do muzyka amatora wymowny list, w którym udzielili mu kilku wskazówek, oraz zaproponowali inny repertuar.

Na facebookowym profilu „Zaufaj mi, jestem Architektem” pojawiło się zdjęcie zabawnego listu sąsiadów do lokatora, który po nocach ćwiczy grę na basie. Nie dość, że sąsiedzi zasugerowali mu, które riffy dobrze mu szły oraz co można zrobić, by nie przeszkadzać nocą innym lokatorom, to jeszcze stworzyli listę życzeń z utworami. Jakie kawałki chcą posłuchać sąsiedzi? M.in. „Tom Sawyer” Rush i „Anasthesia (Pulling Teeth)” Metalliki.

Oczywiście list sugeruje również, aby muzyk przestać ćwiczyć nocą, ale trzeba przyznać, że sąsiedzi podeszli do sprawy z humorem. Miejmy nadzieję, że miłośnik gitary nie będzie już więcej przeszkadzał mieszkańcom, a może nawet skutecznie poprawi swoją grę dzięki ich wskazówkom.

Dodaj komentarz