fbpx

Grosicki wraca po 14 latach do Pogoni Szczecin. Archiwalny wywiad z nastoletnim piłkarzem robi furorę

Kamil Grosicki wrócił do PKO Ekstraklasy. 33-latek związał się z Pogonią Szczecin i jest to jego druga przygoda z tym klubem. W sieci pojawiło się nagranie z początków jego występów w barwach „Portowców” i z miejsce stało się hitem.

Kamil Grosicki zdecydował się na powrót do kraju, gdzie będzie grał w barwach Pogoni Szczecin. Jest to jeden z największych hitów transferowych w PKO Ekstraklasie w ostatnim czasie. Piłkarz wrócił tam po czternastu latach przerwy.

— Zaczynałem karierę w tym samym miejscu jako trampkarz, a wyjechałem ze Szczecina jako nastolatek, ale już senior. Przed odejściem przeszedłem wszystkie etapy szkolenia — mówił Grosicki niedługo po podpisaniu kontraktu.

To właśnie z wczesnego etapu kariery pochodzi nagranie, które na swoim profilu na Twitterze zamieściła Pogoń Szczecin. Nastoletni Kamil Grosicki w rozmowie z TVP3 Szczecin opowiadał o jednym z turniejów.

Wspominał, że w meczu z drużyną z Gdańska strzelił dwie bramki, ale mimo to swój występ ocenił krytycznie. Dziennikarz nie ograniczył się do pytań o piłkę nożną.

Grosicki zapytany został także o… oceny w szkole.

Dodaj komentarz