fbpx

Dzięki swojemu 30-letniemu wnukowi, Babcia Licia została gwiazdą Instagrama

Dzięki swojemu 30-letniemu wnukowi Emanuele, Babcia Licia została gwiazdą Instagrama. Zainteresowanie jakie wzbudziła, pozwoliło jej przezwyciężyć ból po przedwczesnej śmierci córki, i po stracie męża, z którym przeżyli 64 lata.
Nonna Licia w wieku 89 lat, zapozowała w odważnej sesji dla polskiej projektantki biżuterii Celiny Szelejewskiej. Autorem zdjęć jest znany i ceniony polski fotograf Hektor Werios.
Nonna swoje uczestnictwo w sesji zdjęciowej opisała na Instagramie następująco:
Bycie modelką w wieku 89 lat nie jest takie złe. Kiedy Celina poprosiła mnie o pozowanie dla jej marki, pomyślałam że to żart. Napisała do mnie na instagramie z prośbą o spotkanie. Ponieważ nie mogłam jechać do Polski, przyjechała do mnie z super fotografem Hektorem Werios. Nie wiem, czy zdawali sobie sprawę co dla mnie zrobili, ale to niesamowite:
Dali mi dowód, że nic w życiu nie jest niemożliwe, nawet jeśli masz prawie 90 lat. Zawsze musimy być pozytywni i otwarci na świat. Nigdy nie obchodziło mnie, co inni o mnie mówią, bo zawsze patrzyłam w lustro z uśmiechem na twarzy. Lubię siebie, nawet z moimi zmarszczkami. Świętuj życie! możesz cieszyć się każdym etapem, jeśli naprawdę życie kochasz. I tak trzeba robić.

Dodaj komentarz