fbpx

Dla Ciebie lub Twojego kota. Tu posłuchasz kociego mruczanda!

Pewna strona internetowa zaprojektowała sztuczny silnik mruczący, który odtwarza spersonalizowane dźwięki imitujące mruczenie kota. A wszystko po to, aby uspokoić użytkownika lub jego kota w chwilach niepokoju.

Nie zawsze możemy mieć przy sobie mruczącego kota na kolanach, dlatego Purrli.com jest doskonałym rozwiązaniem.

-Internet ma kota” mówi Purrli.com. Odwiedzający mogą uruchomić mruczący dźwięk i za pomocą suwaków zmienić, czy jest to figlarne, podekscytowane mruczenie, czy senne, oddychające mruczenie.

mruczenie

Dźwięk mruczącego kota jest jednym z najbardziej uspokajających dźwięków i może pomóc uspokoić i wyciszyć się, gdy czujesz się zestresowany– podzielili się na swojej stronie internetowej. –Purrli próbuje odtwarzać zarówno dźwięk, jak i obecność twojego bardzo własnego wirtualnego kota poprzez niestandardowy mechanizm dźwiękowy wzorowany na prawdziwych mruczeniach.

Jedna z użytkowniczek napisała, że strona pomogła uspokoić małe kotki-przybłędy, którymi się zaopiekowała.

Przygarniam czasem kocięta , i właśnie ostatnio trafiły do mnie 3 małe bez matki. Były naprawdę stęsknione mruczenia matki, więc postanowiłam włączyć im te dżwięki ze strony. Kiedy wróciłam sprawdzić jak reagują, wszystkie spały wokół głośnika szczęśliwie mrucząc wraz z nagraniem! To naprawdę pomaga je uspokoić; odtwarzam to teraz cały czas. Bardzo dziękuję!

Innym pomaga też w chwilach paniki…

Nie potrafiłabym powiedzieć, ile razy używałam już tego kociego mruczenia, aby przeciwdziałać atakowi paniki… Włączenie tego nawet na pięć minut sprawia, że napięcie zaczyna spływać z moich ramion.

Sprawdź też:

Źródło: Good News Network

Opracowanie: Agata Pałach, blog Nigdy za późno

Dodaj komentarz