fbpx

W tym pociągu można usłyszeć śpiewającego konduktora. W repertuarze ma 200 utworów

Podróż pociągiem nie zawsze musi być monotonna. Dzięki inicjatywie jednego z walijskich konduktorów pasażerowie mogą doświadczyć czegoś, co znacząco umila czas spędzony w podróży. Chirs Edwards, zdecydował się odejść od standardowych, bezdusznych komunikatów, wprowadzając do swoich obowiązków element, który zmienia kolejową rutynę w niecodzienne przeżycie.

Chirs Edwards, pracujący na co dzień jako konduktor, postanowił wykorzystać swoją pasję do śpiewu w wyjątkowy sposób. Zamiast zwykłego informowania o nadchodzących stacjach, konduktor zaadaptował teksty ważnych komunikatów do melodii znanych utworów. Efekt? Pasażerowie mogą cieszyć się ogłoszeniami podanymi w formie piosenek, co sprawia, że każda podróż z jego udziałem staje się niezapomniana.

Repertuar pasażerski

Z niesłabnącym entuzjazmem Edwards wzbogacił swój repertuar do ponad 200 piosenek, które odśpiewuje na życzenie pasażerów. Jego kolejowe występy szybko zyskały popularność, a pasażerowie z niecierpliwością oczekują na możliwość wspólnego śpiewu. Repertuar konduktora jest różnorodny – od klasycznych hitów zespołu Queen, po utwory amerykańskiego piosenkarza Meat Loafa.

Warto podkreślić, że śpiewające komunikaty Chirsa Edwardsa nie ograniczają się jedynie do zapewnienia rozrywki. Pasażerowie są informowani o ważnych aspektach podróży. Co więcej, konduktor stara się włączyć podróżnych do wspólnego śpiewu, co sprzyja budowaniu pozytywnej atmosfery.

61-letni Chirs Edwards przyznał, że w jego repertuarze brakuje nowych hitów współczesnych artystów. Niemniej jednak, dla tych, którzy nie mają nic przeciwko nostalgii muzycznej, oferuje szeroki wybór klasyków — od legendarnych utworów zespołu Queen po piosenki amerykańskiej gwiazdy Meat Loafie. W takiej muzycznej oprawie nawet informacja o spóźnieniu pociągu wydaje się bardziej akceptowalna.

 

Dodaj komentarz