fbpx

Carlos Santana spotkał się z bezdomnym przyjacielem z zespołu

1

To cud. Reporter telewizyjny z San Francisco doprowadził do spotkania po latach legendy rocka Carlosa Santany z byłym kolegą z zespołu Marcusem Malone, bezdomnym, który grał w pierwotnym składzie z Santaną w latach sześćdziesiątych.

Reporter Stanley Roberts spotkał się z Malone podczas wywiadu o nielegalnych wysypiskach śmieci. Podczas rozmowy Malone podzielił się swoją historią. Choć twierdził, że grał na perkusji z zespołem Santany Blues Band (zwrócił uwagę, że ćwiczyli w garażu jego matki), Roberts był sceptyczny. Po zbadaniu sprawy stwierdził, że Malone rzeczywiście mówił prawdę.

Tymczasem sam Carlos Santana próbował już wcześniej odnaleźć swojego byłego kolegę z zespołu. Manager muzyka skontaktował się z Roberts’em poprzez Facebook, reporter wytropił Malone i doprowadził do krótkiego spotkania dwójki muzyków.

Samo spotkanie (video poniżej) było bardzo emocjonalne dla obu stron. Nawet nie wiesz, jak się bałem że mnie zobaczysz – mówi cicho Malone, wymieniając uścisk z muzykiem.

To zaszczyt spotkać się z Tobą odpowiedział Santana, nazywając swojego starego przyjaciela Marcus „Magnificent” Malone. To zaszczyt spotkać się z Tobą człowieku kontynuował Santana. Ty i twoja rodzina zawsze byliście dla nas bardzo łaskawi. Twoja mama jest w moim sercu i patrzy na nas obu – dokończył.

 

Źródło: http://www.rollingstone.com/music/news/carlos-santana-reunites-with-homeless-ex-bandmate-20131223

Dodaj komentarz