fbpx

Studenta nie było stać na czynsz. Wybudował więc domek na kółkach

Kreatywność pomaga rozwiązać nawet najtrudniejsze sytuacje życiowe. Udowodnił to amerykański student, który zbudował sobie mały domek na kółkach.

Bradley mieszka w Jacksonville na Florydzie. Student w rozmowie z portalem Media Drum World wyznał, że po ukończeniu szkoły średniej poszedł na studia i wynajął mieszkanie. Po opłaceniu czynszu stwierdził jednak, że trudno  mu będzie związać koniec z końcem. Wrócił więc do domu rodzinnego i zaczął systematycznie oszczędzać pieniądze. Uzbieraną gotówkę zamierzał przeznaczyć na budowę własnego domu.

Bradley dokumentował postęp swoich prac na Instagramie. Zakupił materiały oraz poprosił o pomoc swoich znajomych. Wspólnie udało się skonstruować domek o długości około 8 metrów. Z zewnątrz przypomina on rezydencje stawiane na plażach Florydy. Koszt budowy wyniósł około 12 tysięcy dolarów. Bradley nazwał swoje nowe lokum Rolling Quarters, nawiązując do fakt że jest na kółkach.


Chociaż mieszkanie jest niewielkie, to pomysłowy student czuje się w nim bardzo dobrze. – Za każdym razem, gdy podjeżdżam do domu, na mojej twarzy pojawia się uśmiech, ponieważ sam to zbudowałem – podsumowuje.

Źródło: Media Drum World

One thought on “Studenta nie było stać na czynsz. Wybudował więc domek na kółkach

Dodaj komentarz