fbpx

Syjamscy bliźniacy poszli do pierwszej pracy. Każdy dostaje własną pensję

Mieszkający w Indiach 19-letni bliźniacy syjamscy Sohna i Mohna Singh nie mieli łatwego życia. Rodzice porzucili ich zaraz po urodzeniu. Bracia spędzili większość swojego życia w domu dziecka. Teraz mężczyźni dostali swoją pierwszą pracę, za którą każdy otrzymuje własną pensję.

Bliźniacy zostali zatrudnieni w państwowej, indyjskiej firmie Punjab State Power Corporation Limited na stanowisku elektryka. Każdy z nich otrzyma wynagrodzenie w wysokości 10 tys. rupii miesięcznie (około 540 złotych).

Sonha i Monha od dziecka uwielbiali naprawiać różne rzeczy. Bracia mieli szczególny talent do wszelakiego typu urządzeń elektrycznych. Mężczyźni zdobyli na zakończenie szkoły dyplom zawodowy elektryka.

W swojej pracy bliźniacy będą obsługiwać urządzenia elektryczne w sterowni dostaw. Venu Parsad, CEO firmy, przekazał brytyjskim mediom, że bliźniacy wykazują się ogromną wiedzą techniczną. Mężczyźni bardzo dobrze sprawdzają się w nowej roli.

Jedna praca, dwie pensje

Bracia Singh mają osobne serca, nerki i rdzenie kręgowe, jak i po dwie pary rąk, ale dzielą między siebie jedną wątrobę, woreczek żółciowy, śledzionę i nogi.

Po ich urodzeniu lekarze odmówili wykonania operacji rozdzielenia bliźniąt, ponieważ wiązałoby się to ze śmiercią jednego z nich.

Dodaj komentarz