Nie mogli nosić szortów, więc założyli sukienki

Zakaz noszenia szortów w nowych przepisach BHP był dla robotników przerażający! Na szczęście świetnie sobie z nim poradzili! Teraz pracują w sukienkach i spódnicach.

W angielskim mieście Cherstey robotnicy usłyszeli, że muszą przychodzić do pracy w długich spodniach. Sama myśl pracy na budowie przy 26 stopniach w dżinsach przeraziła ekipę budowlaną.

Mężczyźni stwierdzili, że jeśli kobiety mogą pracować w biurach w sukienkach i spódnicach, to oni będąc cały dzień na słońcu także mogą. Panowie przyznają, że inspirowali się buntami w męskich szkołach, których uczniowie także nie mogą nosić krótkich spodenek.

– Kocham to. Daje ci znacznie więcej swobody – zachwala swoją kreację w panterkę 29-letni Adam Houdoire.

Robotnicy są zachwyceni nowymi strojami roboczymi. 45-letni Simon Miles powiedział „The Sun”, że na początku pożyczał spódnicę od swojej żony, ale potem zdecydował się na kupno zielonej sukienki.

One thought on “Nie mogli nosić szortów, więc założyli sukienki

  • 15 czerwca 2018 at 12:59
    Permalink

    Nie rozumiem tych przepisów, przecież nikt nie wymaga od robotnika, żeby był ubrany elegancko. Niech sobie ogolą nogi, żeby nie straszyć futrem i niech noszą szorty. Tak samo w niektórych zawodach wymaganie od kobiet szpilek czy spódnic jest dyskryminacją, jeżeli nie wymagają tego od mężczyzn. Eh, dajcie ludziom nosić, co chcą, byle było czyste i nie pokazywało tyłka.

    Reply

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: