fbpx

Nie mogli nosić szortów, więc założyli sukienki

Zakaz noszenia szortów w nowych przepisach BHP był dla robotników przerażający! Na szczęście świetnie sobie z nim poradzili! Teraz pracują w sukienkach i spódnicach.

W angielskim mieście Cherstey robotnicy usłyszeli, że muszą przychodzić do pracy w długich spodniach. Sama myśl pracy na budowie przy 26 stopniach w dżinsach przeraziła ekipę budowlaną.

Mężczyźni stwierdzili, że jeśli kobiety mogą pracować w biurach w sukienkach i spódnicach, to oni będąc cały dzień na słońcu także mogą. Panowie przyznają, że inspirowali się buntami w męskich szkołach, których uczniowie także nie mogą nosić krótkich spodenek.

– Kocham to. Daje ci znacznie więcej swobody – zachwala swoją kreację w panterkę 29-letni Adam Houdoire.

Robotnicy są zachwyceni nowymi strojami roboczymi. 45-letni Simon Miles powiedział “The Sun”, że na początku pożyczał spódnicę od swojej żony, ale potem zdecydował się na kupno zielonej sukienki.

Źródło: telewizjarepublika.pl

One thought on “Nie mogli nosić szortów, więc założyli sukienki

  • 15 czerwca 2018 at 12:59
    Permalink

    Nie rozumiem tych przepisów, przecież nikt nie wymaga od robotnika, żeby był ubrany elegancko. Niech sobie ogolą nogi, żeby nie straszyć futrem i niech noszą szorty. Tak samo w niektórych zawodach wymaganie od kobiet szpilek czy spódnic jest dyskryminacją, jeżeli nie wymagają tego od mężczyzn. Eh, dajcie ludziom nosić, co chcą, byle było czyste i nie pokazywało tyłka.

    Reply

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: