fbpx

Dowiedziała się o wygranej na loterii przeglądając spam. Wzbogaciła się o 3 mln dolarów

Mieszkanka Michigan w USA przeglądając pocztę elektroniczną, znalazła w skrzynce ze spamem wiadomość wysłaną przez organizatorów loterii „Michigan Lottery”. Kiedy ją otworzyła, okazało się, że wygrała 3 miliony dolarów. — Nie mogę w to uwierzyć, wygrałam — cieszyła się 55-letnia Laura Spears, z hrabstwa Oakland. Kobieta dodała nadawcę do zaufanych, gdyby w przyszłości pojawiły się podobne wiadomości.

– Widziałam reklamę na Facebooku, że kumulacja w „Mega Millions” była dość wysoka, więc weszłam na swoje konto i kupiłam los – powiedziała w „Michigan Lottery” Laura Spears.

– Kilka dni później szukałam wiadomości e-mail od kogoś w tej sprawie, więc sprawdziłam folder spamu w mojej skrzynce e-mail – dodała.

Informacja o wygranej wylądowała w spamie

– Właśnie wtedy zobaczyłam e-maila z loterii z informacją, że wygrałam nagrodę. Nie mogłam uwierzyć w to, co czytam, więc zalogowałam się na swoje konto loteryjne, aby potwierdzić informacje z maila — relacjonowała 55-latka.

– Wszystko jest dla mnie tak szokujące. Nie mogę uwierzyć, że naprawdę wygrałam 3 miliony dolarów – powiedziała.

Kobieta stwierdziła, że przejdzie na emeryturę wcześniej, niż planowała i podzieli wygraną z członkami rodziny.

Mega Millions to loteria, która odbywa się w 45 stanach USA.

– Po raz ostatni jackpot Mega Millions został zdobyty 22 października 2021 r., kiedy rodzina z Lake Havasu City w Arizonie wygrała 108 milionów dolarów. Obecna pula nagród wynosi 376 milionów dolarów — poinformował „The Guardian” pracownik loterii.

 

Dodaj komentarz