fbpx

Piękna historia poznańskich motorniczych. Zaręczyli się na wrocławskiej pętli

Pan Przemysław oświadczył się Pani Justynie na wrocławskiej pętli tramwajowej w pobliżu produkowanego w Poznaniu, niebieskiego tramwaju Moderus Beta. Oboje są motorniczymi jeżdżącymi po Poznaniu. Gratulacje złożył im prezes wrocławskiego MPK.

Historię opisał Krzysztof Balawejder, prezes wrocławskiego Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Pani Justyna i Pan Przemysław na co dzień pracują jako motorniczowie poznańskim MPK. Na ostatni letni weekend Pan Przemysław zabrał swoją partnerkę do Wrocławia, gdzie wspólnie odwiedzili pętlę tramwajową.

Stolicę Dolnego Śląska z Poznaniem łączą właśnie tramwaje. Po wrocławskich torowiskach jeżdżą między innymi Moderusy, produkowane przez poznańskie przedsiębiorstwo Modertrans Poznań. To właśnie przy niebieskim Moderusie Beta Pan Przemysław uklęknął i oświadczył się swojej wybrance serca. Pani Justyna odpowiedziała tak.

“Zabrał towarzyszkę podróży na pętlę tramwajową, gdzie w obecności tramwaju Moderus Beta… oświadczył się Pani Justynie. Ta, gdy zobaczyła klęczącego na porządnym torowisku, wspieranego przez siłę techniki, bez wahania odpowiedziała tak” – opisuje Krzysztof Balawejder.

Prezes MPK Wrocław pogratulował narzeczeństwu zaręczyn, miłości i wspaniałej pasji. Pan Przemysław i Pani Justyna ślub wezmą w przyszłym roku.

 

One thought on “Piękna historia poznańskich motorniczych. Zaręczyli się na wrocławskiej pętli

Dodaj komentarz