fbpx

Dostała ataku paniki podczas lotu. To zdjęcie obiegło internet

Wiele osób ma jakieś fobie – pająki, windy, samotność. Ta historia dotyczy pewnej pasażerki linii lotniczych Delta Airlines, która dostała ataku paniki z powodu fobii latania…

Molly Simonson Lee leciała z Charlotte w Północnej Karolinie do Nowego Jorku, kiedy stało się jasne, że pasażerka przed nią nie czuje się komfortowo podczas lotu.

Przerażona kobieta zaczęła płakać i właśnie wtedy Lee była świadkiem wzruszającego gestu dobroci, jaką okazał pasażerce asystent pokładowy. Mężczyzna usiadł na podłodze obok niej i wyjaśnił, że będzie przy niej przez cały czas.

Był bardzo spokojny, uspokajał i pocieszał przerażoną kobietę. Zapewniał ją, że będzie przy niej cały czas i żeby dała mu znać, jeśli czegoś potrzebuje. Kobieta przy każdym małym odgłosie dobiegającym z samolotu  z niepokojem pytała ‘co to?’ a on cierpliwie odpowiadał i tłumaczył np. “Wszystko w porządku. To tylko mostek odrzutowy się odsuwa” lub cokolwiek by to nie było innego. I to naprawdę jej pomogło – wspomina Molly.

Stewardem był Floyd Dean-Shannon, a zdjęcie, na którym trzyma kobietę za rękę, zrobione przez Lee, za pośrednictwem Facebooka rozeszło się w sieci i doczekało się  12,000 udostępnień.

-Nie musiał tego robić, ale zobaczyć, jak okazuje swoje serce zupełnie obcej osobie, było dla mnie po prostu piękne i chciałam to uchwycić – powiedziała. -Mam tylko szczerą nadzieję, że Floyd dostanie to, na co zasługuje, czyli miłość, pochwały i podziw wszystkich. Jestem bardzo szczęśliwa, że otrzymuje to uznanie. I naprawdę mam nadzieję, że to przyniesie mu same dobre rzeczy”- dodała Lee.

Tak też się stało, ponieważ zrzutka, jaką kobieta zorganizował na stronie  *GoFundMe założonej, aby “pokazać Floydowi trochę miłości” zebrała do tej pory 2,250 dolarów – taki miły mały bonus.

*GoFundMe to amerykańska platforma crowdfundingowa nastawiona na zysk, która pozwala ludziom zbierać pieniądze na różne cele, od wydarzeń życiowych, takich jak uroczystości i dyplomy, po trudne okoliczności, takie jak wypadki i choroby. (przyp.tłumacza).

 

Źródło: Good News Network

Opracowanie i tłumaczenie: Agata Palach, blog Nigdy za późno

 

Dodaj komentarz