fbpx

Pies który każdego dnia sam poróżuje autobusem

Komunikacja miejska w Seattle bardzo często przewozi wyjątkowego pasażera. Eclipse – bo o niej mowa, to dwuletnia suczka, która jest mieszańcem czarnego labradora i mastiffa. Pies zaczął samotnie podróżować autobusem, gdy zorientował się na czym to wszystko polega. Przejeżdża cztery przystanki, aby finalnie wysiąść najbliżej psiego parku.

Pasażerka, która czasem spotyka Eclipsce w autobusie mówi, „Wszyscy kierowcy autobusów ją znają. Zajmuje miejsce siedzące zupełnie jak człowiek. Sprawia, że wszyscy są zadowoleni. No jak można jej nie kochać?” Właściciel psa, Jeff Young, mieszka obok przystanku. Mężczyzna mówi, że pies czasem wskakuje do autobusu, gdy on sam nie zdąży jeszcze wypalić do końca papierosa. To, co było przypadkiem okazało się być rutyną, którą jak widać, piesek bardzo lubi. Eclipse przejeżdża cztery przystanki i wysiada w miejscu, obok którego znajduje się psi park. Tam spotyka się ze swoim właścicielem.

Wiele osób jest mocno zaskoczonych, gdy nagle obok nich siada pies.

2

Rzecznik miejskich zakładów autobusowych w Seattle jest szczęśliwy, że pies korzysta z ich transportu. Jednak mimo całej sympatii, jaką wszyscy darzą Eclipse rzecznik uważa, że pies powinien podróżować na smyczy i najlepiej w towarzystwie opiekuna.

3

Takie cwane psiaki występują także w innych krajach. Na przykład w Rosji psy są w stanie przemieszać się między innymi miastami.

4

Eclipse mimo swych pokaźnych rozmiarów zdobyła serca wielu pasażerów. Jest towarzyska i bardzo spokojna.

5

Gdy tylko piesek wejdzie do autobusu, od razu szuka wolnego miejsca… najlepiej przy oknie.

6

Ciekawe czy Eclipse usłyszała już słowa: „Bileciki do kontroli” 😉

7

Źródło: popularnie.pl

One thought on “Pies który każdego dnia sam poróżuje autobusem

Dodaj komentarz