fbpx

Kto chce być menedżerem hotelu w Świętej Dolinie Inków?

Praca w Peru? To ogłoszenie może wydawać się nieprawdopodobne, ale nie jest żartem. Położony niedaleko Machu Picchu hotel w Świętej Dolinie Inków poszukuje odpowiedzialnego menedżera.

Hotel El Molino koło Ollantaytambo istnieje od niedawna, ale jest już znany podróżnikom odwiedzającym Świętą Dolinę Inków. Jego doskonała lokalizacja i niezapomniana atmosfera kusi zwłaszcza udających się z Cuzco do Machu Picchu. Może teraz skusi osobę, która chce zostać menedżerem? Hotel szuka chętnego na to stanowisko.

Drodzy Państwo,

wraz z narzeczonym prowadzimy własny hotel w Świętej Dolinie Inków. Jest niewielki. Posiada osiem pokoi i położony jest na dość rozległym terenie w malowniczej okolicy niedaleko miejscowości Ollantaytambo. Poszukujemy odpowiedzialnej osoby, która podjęłaby się obowiązków menedżera tego hotelu. Termin nie ma znaczenia. Może to być zajęcie zarówno na miesiąc, jak i na rok – jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o długość umowy. Chętnie przyjmiemy również małżeństwo.

Osoby zainteresowane współpracą uprzejmie proszę o kontakt mailowy.

Joanna Piotrowska
E-mail: bookhotelmolino@gmail.com

 

Dodajmy, że Hotel El Molino jest idealną bazą noclegową nie tylko dla osób zmierzających do Machu Picchu, ale również tych, którzy planują zostać w Valle Sagrado dłużej. To zaledwie godzina drogi od Cuzco oraz kilka minut do malowniczych szlaków trekkingowych i ciekawych ruin, które pozostały po Inkach.

Więcej szczegółów o hotelu TU

 

Źródło: kochamyperu.pl

Dodaj komentarz