fbpx

Beyonce i Jay-Z rozdają dożywotnie bilety na swoje koncerty – w zamian za przejście na weganizm

To może być doskonała motywacja dla osób, które zastanawiają się nad tym, aby przejść na weganizm. Beyonce i Jay-Z oferują darmowe bilety na swoje koncerty, jeśli tylko wyrzucicie ze swojej diety produkty pochodzące od zwierząt. Niestety jest to propozycja tylko dla obywateli USA.

Aby wygrać bilety dożywotniego wstępu na koncerty państwa Carterów, należy zarejestrować się w programie „22 Days Nutrition Meal Planner”, który oparty jest na  książce Marco Borgesa „The 22-Day Revolution”. W ramach tej akcji nie trzeba od razu rzucać się na głęboką wodę radykalnego weganizmu. Z produktów odzwierzęcych można rezygnować stopniowo. Dokładne zasady spisano w załączonym poniżej regulaminie:

The Greenprint Project Sweepstakes OFFICIAL RULES

Beyonce Knowles-Carter i jej mąż Jay-Z (Shawn Corey Carter), którzy otrzymali już dziesiątki muzycznych wyróżnień, traktowani są jako jedna z najbardziej wpływowych par na świecie. Wykorzystując ten fakt, próbują teraz wpłynąć na swoich fanów. Od pewnego czasu otwarcie zachęcają do przechodzenia na weganizm. W nowej książce Marco Borgesa – „The Greenprint”, małżeństwo wyjaśnia jak ważna jest dla nich ta dieta i co wnosi do ich życia.

Carterowie odpowiedzialni byli za kilka linijek wstępu do tej pozycji.

„Kiedyś myśleliśmy o zdrowiu jako o diecie – niektóre nam odpowiadały, niektóre nie. Kiedy spojrzeliśmy na zdrowie jak na prawdę, a nie na dietę, stało się dla nas misją dzielenie się tą prawdą i stylem życia z jak największą liczbą ludzi. Wszyscy ponosimy odpowiedzialność za nasze zdrowie i zdrowie naszej planety. Zróbmy to razem. Głośmy prawdę. Uczyńmy z tej misji ruch” – napisali.

Dodaj komentarz